Wpis z mikrobloga

  • 0
@ven0m: ale czemu aż tyle. Ja nie mam ochoty na jedzenie aż tak bardzo, ze względu na to że jade na antydepresantach, które redukują apetyt
  • Odpowiedz
mam sie zmuszać do jedzenia?


@soshiu: To zależy. Trenujesz dla zdrowia, czy żeby polepszyć aktualną sylwetkę. Jeśli dla samego ruchu to jedz na ile masz ochotę i tyle.
  • Odpowiedz
@soshiu: BMI wynosi: 20.65 Prawidłowa masa ciała
Masa ciała jest prawidłowa.

Zakres 18-25... Więc jakbyś przytył minimalnie, to byłbyś idealnie w środku... 193/93 mam i jest git, więc patrząc nie na BMI obstawiam że patyczakiem jesteś ;)
  • Odpowiedz
@soshiu słuchaj no,

chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wilkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!!!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZYPIERDA... DUZO BO MNIE
  • Odpowiedz
  • 0
@jagerbuler: @Anakee ja właśnie nigdy nie zrozumiem tego kultu ciała i nabierania masy. I zwiększania ciężaru, ktory jesteśmy w stanie dźwignąć. Ja głównie pływam i jezdze na rowerze, więc dosyc chudy dlatego. I apetyt mały mam
  • Odpowiedz
ja właśnie nigdy nie zrozumiem tego kultu ciała i nabierania masy. I zwiększania ciężaru, ktory jesteśmy w stanie dźwignąć. Ja głównie pływam i jezdze na rowerze, więc dosyc chudy dlatego. I apetyt mały mam


@soshiu: miałem takie gabaryty w LO, wiem jakim chuchrem byłem. A byłem bardzo aktywny (treningi 3-4 w tyg)
  • Odpowiedz
@ven0m:

Tłuamczę Ci, ze duzo zależy od sylwetki. Jal masz szerokie bary i wąskie biodra to osoba o tamim wzroscie bedize wygladac dobrze naeet nie trenując

Z ddugiej strony, któs mający wąską obręcz barkową i szerokie. biodra, niewiele polepszy treningiem. Co najsyżej zrobi z siebie karykaturę
  • Odpowiedz