Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak długo jeszcze się będziemy w to bawić.


@Ekspert_z_NASA: Ale to Ty dzwonisz.

Uprzejmie przypominam że nie ma obowiązku wchodzenia na te portale internetowe.

Zaraz 2 lata strzelą, chyba czas już zdejmować te flagi


@Ekspert_z_NASA: Bo tak powiedziałeś?

Eh, i komentarz na zmarnowanie, sprawdziłem i siedzisz na tagach patostrimów XD ha tfu.
Zaraz 2 lata strzelą, chyba czas już zdejmować te flagi.


@Ekspert_z_NASA: Nigdy nie było czasu, by je w ogóle tam dodawać. Lewackie pisanie kredą po ulicach, ale przynajmniej bracia, którzy jeżdżą po pijaku i mordują nasze siostry, czują się dzięki tym flagom w naszym kraju lepiej.
sam zadaje sobie to pytanie ile tą farsę będą jeszcze ciągnąć bo mi osobiście już chce się tym żygać. Moim zdaniem nie przewidzieli, że to potrwa tak długo a jeszcze będzie trochę trwało więc pewnie będą dalej ciągnąć ten teatrzyk


@Sowa12345: chce ci się rzygać od patrzenia na dwa kolory? To mogą być problemy z ukladem nerwowym. Lepiej zgłoś się do lekarza. Względnie zastosuj maść na ból dupy.
@Ekspert_z_NASA Mam nadzieję że niedługo. Wybory się w USA zbliżają więc powinniśmy już powoli kończyć zabawę.
Na jesieni powinny konkretnie już walczyć Abramsy i zaczną latać F16, więc będzie ciekawie. Ruskie pewnie znowu odwalą jakąś zbrodnie wojenna czy też dwie i Ukarina dostanie ekstra broń.

Także odpowiadając na Twoje pytanie, obstawiam że już niedługo.