Wpis z mikrobloga

Wpadł mi dzisiaj w oczy wpis na Twitterze o wycieczce do Rosji i spotkaniach z rosyjskim szpiegiem ludzi Brauna. Pomyślałem, że dodam na wykop żeby ludzie wiedzieli, niezależnie od sympatii czy antypatii do Konfederacji.
To jak się rzucili do minusowania i zakopywania fanatycy tej formacji wbiło mnie w fotel.
Nawet wyznawcy PiS nie są tak ambitni ( ͡ ͜ʖ ͡)
#konfederacja #rosja #wtf
  • 21
u nich to tak wygląda, zero argumentów, zero dyskusji, tylko spam minusów i ewentualnie wrzucenie zdjęcia Tuska z Putinem z przed 15 lat niczym pisowskie boty XD


@gardzenarodowcami: tak tak, nikt nigdy nie używa argumentów i nie dyskutuje, kto plusuje takie kłamliwe wysrywy xD. Najlepsze jest to, że pan Tusk dojdzie do władzy to wy neuropki nagle zrobicie się ślepi na nadużycia władzy, które teraz wypominacie pisiorom, nie mogę się doczekać
@ciachostko: czy ty właśnie nie potwierdziłeś słowa opa? Po co argumenty jak można straszyć Tuskiem xD. I oczywiście wyzywanie od neuropków bo przecież wiadomo że jak nie głosujesz na konfe to jesteś lewakiem xD. #!$%@? fanatyczni podludzie gardzę wami tak samo jak skrajnym lewactwem. Pewnie sam zagłosuje na konfe bo jednak uważam ich za mniejsze zło. Ale żeby tak fanatycznie bronić jakieś partii a tym bardziej ufać politykom to trzeba mieć