Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
@Pralko-suszarka
Ty nie znasz żadnych singielek, a ja na co dzień mam kontakt z 9 (praca). Średnia wieku 30 latki. Z wyglądu dość ładne, ale mejkap może oszukiwać. Ich odpowiedź na podpytywanie czemu są same :"A po co mi chłopak?"
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: dwa lata przepracowałem w firmie gdzie byłem praktycznie jedynym facetem. Były zarówno te młode studentki jak i starsze. Wszystkie zajęte.

Aktualnie pracuje w firmie gdzie kobiet jest bardzo mało. I póki co się orientuję, żadna nie jest wolna, zresztą i tak kontaktu tutaj za dużego z nimi nie mam.

No nie, żadnych samotnych nie da się spotkać.
@Pralko-suszarka: Ja jak poznałem singielki z poza tindera/neta/jakiś grupi to większość z wyboru - lubiły sobie podróżować i też taka mentalność po co im facet.

Ale przy deficycie około miliona wolnych młodych kobiet ciężko żeby nie być singielką z wyboru albo dlatego, że ma się dość duże wymagania. Nie ma femceli dosłownie nie da się być femcelem.
@Aldehyd_Glutarowy: Jak chodzilem na speeddating to wiele kobiet byla super wyksztalcona i ultra dynamiczna wiec mysle ze tu problemem jest tez hipergamia. Kobiety sobie robia kolejne studia, ucza sie jezykow, podrozuja a faceci sobie zamulaja a wiadomo one szukaja bardziej dynamicznej osoby od siebie.

Powiedzmy wymagania to conajmniej 180 cm, zarobki ponad dyche na reke i dynamiczny. I juz wiekszosc facetow odpada