Wpis z mikrobloga

Ponad 7 stów* za "przegląd" czyli wymianę oleju i rzucenie okiem na motocykl, czyli pół godziny roboty włącznie z wypiciem kawki.
Chore te ceny :|
*olej i filtr płatne osobno, czyli wychodzi ponad 1k.
#motocykle
  • 39
  • Odpowiedz
@apee: gdzie to tak drogo, ja w oficjalny serwisie Yamaha dałem 900, a miałem przegląd, wymianę oleju, wymianę filtra oleju, i filtr powietrza, i jeszcze nowa przednia opona i wymiana opony
  • Odpowiedz
xD to niezłe ceny, polecam wymieniać olej i filtry samemu


@oreze: jak masz gwarancję to nie polecam. Potem łatwo podważyć punkt o prawidłowym serwisowaniu.
  • Odpowiedz
Ponad 7 stów* za "przegląd" czyli wymianę oleju i rzucenie okiem na motocykl, czyli pół godziny roboty włącznie z wypiciem kawki.

Chore te ceny :|


@apee: normalna cena w ASO. Mnie czeka teraz duży przegląd w BMW (miedzy 2k a 3k)...
  • Odpowiedz
ja w oficjalny serwisie Yamaha dałem 900, a miałem przegląd, wymianę oleju, wymianę filtra oleju, i filtr powietrza, i jeszcze nowa przednia opona i wymiana opony


@Arkadio88: w cenie 900 miałeś nową oponę?
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie, że już 4 razy robiłem przegląd swojego auta w ASO i za każdym razem miałem swoje oleje i filtry.


@dzieju41: no to wiesz, że można. Po co się pytasz w takim razie?
  • Odpowiedz
gdzie za robotę za maksymalnie 200pln (łącznie z olejem i filtrem)


@Ulfric_Stormcloak: jak to jest robota za 200 jak roboczogodzina kosztuje 400-500 i jest rozliczana w pełnych godzinach? a cena samego oleju z filtrem to ok 200zł (wymieniałem sam jakiś miesiąc temu)
  • Odpowiedz
przecież to jest roboty na maksymalnie 15 minut


@Ulfric_Stormcloak: w 15min wprowadzisz motocykl z parkingu, podniesiesz, odkręcisz gmole/płytę pod silnikiem, rozgrzejesz olej, spuścisz olej, wymienisz filtr, zalejesz nowy olej, poskładasz wszystko, wyprowadzisz motocykl, pogadasz z właścicielem, zrobisz wpis do książki serwisowej i wystawisz FV?
Kurde, szybki jesteś!
  • Odpowiedz