Wpis z mikrobloga

Kobieta, która przeżyła opiekę 24/7 nad bardzo niepełnosprawnym ruchowo i intelektualnie dzieckiem leżącym całe dnie pod aparaturą podtrzymującą życie mówi o swoich przemyśleniach i zostaje zlinczowana.

Była z tym sama, nikt jej nie pomógł. Ale do osądu jak ona w ogóle może tak mówić cała kolejka ludzi.

#prolife #aborcja #pieklokobiet #logikarozowychpaskow
Pobierz WielkiNos - Kobieta, która przeżyła opiekę 24/7 nad bardzo niepełnosprawnym ruchowo i...
źródło: temp_file8801766232869872173
  • 99
Kobieta, która przeżyła opiekę 24/7 nad bardzo niepełnosprawnym ruchowo i intelektualnie dzieckiem leżącym całe dnie pod aparaturą podtrzymującą życie mówi o swoich przemyśleniach i zostaje zlinczowana.


@WielkiNos: przez typowych pisiorów i konfederatów, co to na wszystko mają rozwiązanie i ciąża święta jest a zarodki nietylakne.
@WielkiNos:

Lekka niepełnosprawność intelektualna oznacza całkowicie samodzielne życie w przyszłości tylko po prostu trzeba się więcej natrudzić.

Skąd to wiesz? Znasz takie osoby i są całkowicie samodzielne? Oczywiście nie chodzi mi o sytuację gdy ta osoba zdobyła rentę xD
@Riquele bardzo dobre określenie i dosadne a te #!$%@? to mają gadzie mózgi. Debilne babsztyle które nigdy nie opiekowały się niepełnosprawnym i tylko potrafią gdakać.
@Jaque: niestety są takie indywidua na tym portalu. Jak pewnego taliba z klaunem w awatarze zapytałem czy mając wybór twoja żona czy upośledzone letalnie dziecko (temat aborcji, wybierz kto przeżyje) to nie doczekałem się odpowiedzi od tygodnia
@WielkiNos: Bo ludzie nie mają wyobraźni, intelektualni impotenci, zero myślenia przyczynowego jest tylko tekst wyjściowy bez znaczenia na to, że podyktowany aktualnym cierpieniem matki i dziecka.
Wątpliwa moralność zero jedynkowego świata jednocześnie tak płynna, że gdyby zamienić najaktywniejsze osoby miejscami z matką miałyby dokładnie taki sam tok rozumowania i wnioski.
To nawet nie jest hipokryzja, bo do tego trzeba mieć świadomość rzeczywistości, której się przeciwstawia, to jest zwyczajna głupota.
@WielkiNos: mam prawicowe poglądy i uważam że aborcja chorego dziecka powinna być dostępna
W Holandii dzięki temu w pełni wyeliminowano urodzenia z zespołem Downa.
To bardzo przykry i ciężki temat ale to do rodziców powinna należeć decyzja a nie państwa czy innych bo jednak to oni będą na codzien się z tym zmagać
XD to wytłumaczcie mi czemu jak ktoś wie, że nie da rady wychować tak chorego dziecka nie odda po prostu tego dziecka do jakieś fundacji, organizacji?
@Bartek5435: bo to nie takie proste + dalej musisz płacić alimenty.

Beka że potrafimy uśpić chorego psa czy kota bo się męczą, ale wobec człowieka na takie miłosierdzie już nie umiemy się zgodzić. Żałosne