Wpis z mikrobloga

Przez cały ten czas miewałem w nocy koszmary czy oby na pewno wybrałem odpowiedni kolor.


@Wygryw_z_wyboru: jak z takiego powodu masz koszmary to ciekaw jestem jak zareagujesz kiedy pojawi się obcierka na karoserii?
@moze_sie_przyda

@Wygryw_z_wyboru: jak z komfortem i wyciszeniem? Masz runflaty? Jeżeli brałeś leasing to ile wychodzi rata, ile wpłaty i jaka cena wykupu?


PS: pięknie wyglada, szerokości!


dzięki, brałem felgi z oponami performance a te z automatu nie są runflatami (Pilot Sport 4s), każdy kto ma rtf w BMW narzeka na nie, są o wiele twardsze a żadnych korzyści jeżeli chodzi o właściwości jezdne.

Auto jest trochę twarde ale nie jakoś przesadnie,
@dzem_z_rzodkiewki zdarzają się obwodnice, oczywiście, dlatego średnie spalanie wychodzi 9,5, mieszkam pod Warszawą wiec część jest z trasy, ale 11-12 średnie wziąłem typowo z miejskiej jazdy, wiec nie wiem skąd te 16 się by wzięło, tym bardziej ze cwana Giulia pokaże na komputerze maksymalne spalanie na 15L, wiec to chyba z kilometrażu zrobionego ktoś wyliczał jak za starych czasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w drugim aucie mam za
@waldi2723

@Wygryw_z_wyboru dawaj nią 150 na godzinę przez Kraków mordo


jak tylko wymienię opony na slicki ( ͡º ͜ʖ͡º)

@mateusz-zahorski

@Wygryw_z_wyboru: ile trzeba zarabiać miesięcznie żeby pozwolić sobie na takie auto?


ciężko powiedzieć, zależy jak bardzo lubisz auta, jak nie masz kredytu hipotecznego i innych zobowiązań to powiedziałbym że około 15k