Wpis z mikrobloga

@Kauabanga: czyli chcesz powiedzieć, że nie potrafisz uszanować chociażby krwi, która przelali nasi dziadkowie abyś Ty miał możliwość wpływać na politykę ale masz czelność się o niej wypowiadać? To już zakraja o skrajną ignoracje...
@spinaczel: nie, nie chce tego powiedziec xd skad przyszlo ci to do tego pustego lba?
Glosowanie na parszywcow nie ma dla mnie zadnego sensu, ty sie w to baw jak lubisz. Teraz na peło a pozniej znowu na pisiorow xd i tak do #!$%@?.
Wystarczyło by wspawac takie metalowe klocki pomiędzy przęsła i wtedy przepilowane przęsło nie dało by się odciągnąć. A przepilowane nad klockiem też by nie pomogło, bo sam klocek by był łącznikiem z przęsłem obok
@Kauabanga: a no tak, zapomniałem - w Polsce są tylko 2 partie. Biorąc pod uwagę historię odzyskiwania naszej demokracji to takim jak Ty dowalalbym takie mandaty za nie pójście na wybory,żebyście się szybko nauczyli... Potem jest jak jest.
@WMPP: można było to zrobić na milion sposobów lepiej a ale ten płot przypomina wszystko za co się bierze PiS - bez przemyślenia, na pałę, na szybko, bez jakichkolwiek analiz, przez ludzi, którzy się na tym nie znają.
@spinaczel: tak wlasnie jest. Przeciez dobrze o tym wiesz bo sam, nie znajac mnie przypisales mnie do wyborcow jednej z tych dwoch. Dlaczego nie nazwales mnie wyborca razem albo konfederacji? Prosci ludzie mysla tak jak ty a ze w Polsce zyje wiekszosc prostakow tobie podobnych to macie tak jak macie.