Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Z uwagi na to, że moja była żona ogranicza mi celowo i złośliwie kontakt z synkiem, łamiąc postanowienia sądowe zwróciłem się z prośbą o pomoc do dwóch organizacji: Narodowe Centrum Ojcostwa oraz Rzecznika Praw Obywatelskich.

Żadna w powyższych instytucji nie odpowiedziała na moje pisma z rozpaczliwą prośbą o pomoc przez 6 tygodni.

Zostałem sam "w walce" z potworem, który zniszczył mi życie a który robi wszystko, żeby mój 5 letni synek mówił "tato" do jej kochanka, dla którego rozbiła małżeństwo.
Tak łatwo zniszczyć chłopa pomówieniami i kłamstwami, bo odwraca się od niego rodzina i odbija się to na jego życiu zawodowym, fizycznym i psychicznym. Do tego zabierane jest mu największe szczęście w życiu - synek. Wcale się nie dziwię, że to mężczyźni popełniają najwięcej samobójstw. Zostają sami, bez żadnej pomocy.

#pieklokobiet #przegryw #depresja #rozowepaski #niebieksiepaski #tatacontent #ojcostwo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim hmm jeśli mogę coś doradzić to ostatnio oglądałem u stanowskiego hejtpark z liroyem i właśnie o tym gadali że życie takich jak ty jest niszczone codziennie i on pomaga takim ludziom obejrzyj sobie może skontaktuj się z nim ... powodzenia