Wpis z mikrobloga

Ja jebe jak mnie wu..rwiają wolnomysliciele i inne konfiarze swoją głupotą. Każde przestępstwo popełnione w cebulandii przez ukra wałkują do granic mozliwosci bo wydaje im sie ze BOLZGA to idealny nieskaziletny raj nagle zalany fala przestestepczosci z imigracji.

Nje moi samodzielnie myślacy rodacy. To tak nie działa ze mordercy i poye.b_y nagle przestana odpi.er.da.l.ać bo w gosciach wypada byc grzecznym. A tacy ludzie sa w kazdym społeczeństwie/narodzie.

Złóżmy dla ulatwienia w tym pie.rd.ol.niku mieszka 40mln homo sapiens.

Załóżmy ze jest w tym 1mln Upainców. (Dla uproszczenia)

Zatem zakładajac podobna przestepczosc:

2,5% morderstw ze szczególnym okrucienstewm popełnią ukraincy

2,5% gwałtów popełnia ukraincy

2,5% wypadków po pijaku popełnia ukraincy (moze ciut wiecej)

2,5% ksiezy pedofili to ukraincy

Itp itd.

#ukraina #konfederacja #bekazprawakow #polityka
  • 15
@Jurant_ze_sbychowa: z wydźwiękiem się zgadzam ale z jedną rzeczą bym polemizował

2,5% wypadków po pijaku popełnia ukraincy (moze ciut wiecej)


chyba to nieprawdziwe dane, w moim mieście jest bardzo dużo wypadków po pijaku spowodowanych przez Ukraińców, masz jakieś źródło na podparcie? No bo kurczę wiadomo że nie można generalizować ale na wschodzie ludzie piją i wsiadają za kółko jeszcze częściej niż u nas.
@Jurant_ze_sbychowa: moim zdaniem nie można tak prosto porównywać danych z Polaków i Ukraińców, bo wśród Ukraińców w Polsce jest o wiele większy procent kobiet. Zatem niestety, przestępstwa mężczyzn ukraińskich są częstsze w przeliczeniu niż przestępstwa polskich mężczyzn
Ja jebe jak mnie wu..rwiają wolnomysliciele i inne konfiarze swoją głupotą. Każde przestępstwo popełnione w cebulandii przez ukra wałkują do granic mozliwosci bo wydaje im sie ze BOLZGA to idealny nieskaziletny raj nagle zalany fala przestestepczosci z imigracji.

@Jurant_ze_sbychowa: W ostatnich paru latach, akurat kiedy do Polski zaczęli masowo zjeżdżać się Ukraińcy, przestępczość w Warszawie wzrosła ponad dwukrotnie, no ale ty oczywiście wiesz lepiej.
ibilon - >Ja jebe jak mnie wu..rwiają wolnomysliciele i inne konfiarze swoją głupotą....

źródło: Capture

Pobierz