Wpis z mikrobloga

  • 0
I ekstra, śledzę ten dział gdzieś tak od pół roku (tak wiem konto krócej mam), pomijając trolli czy tam boty. To czasami odnoszę wrażenie jakby ludzie mieszali ze sobą te dwie sprawy. Na wykopie może trochę mniej ale w rozmowach z ludźmi (różne środowiska i warstwy społeczne) to jest gorzej.
  • Odpowiedz