Wpis z mikrobloga

Prowadząc ostatnio samochód zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych by przepuścić kobietę. Ona przechodzi, patrzy na mnie z pogardą jak typowa #p0lka a do tego idzie z nią Mokebe który wspaniale zakamuflował się dzięki nocy. A potem dziwią się że Polska jest nazywana burdelem Europy XD I to nie jest odosobniony przypadek - non stop widzę p0lki z Mokebe na mieście. Odrażające.

#przegryw #p0lka #blackpill #zwiazki #seks #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #pieklomezczyzn #mokebe
Miguelos - Prowadząc ostatnio samochód zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych ...

źródło: 3B336BEA-CC9E-4713-BC30-0EB3E92DCD64

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Miguelos: za to ja widzę sporo hindusów u mnie na mieście i żadnego z polką XD za to widziałem jednego mokebe z grubą i drugiego na rowerze z siodełkiem dla dziecka pewnie zalał polkę
  • Odpowiedz
@Miguelos: nie dziwie sie, ostatnio jak jechalam autem z moim partnerem, to jakas baba nie wiedziala czy ma isc przez te pasy i czy on sie jej zatrzyma. zatrzymal sie, ale z taka pogarda spojrzala, a pare ulic dalej przechodzacy mezczyzna nawet kiwnal reka i sie usmiechnal
  • Odpowiedz
@Miguelos: wgl zauważyłem zależność, że przepuszczając chłopa czasami ci machnie albo kiwnie jako dziękuje, a p0lki wiecznie naburmuszone z mordą wygiętą w pałąk, możesz zapomnieć, że ci podziękuje
  • Odpowiedz
@Miguelos pracuje z Hiszpanami co roku przyjeżdżają na wakacje do pl ruchac p0lskie studentki mówią że łatwiejszych kobiet nie widzieli mówisz że jesteś np z Barcelony i już rozkładają nogi xD
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: Mieszkam na prowincji i tylko w ciągu ostatnich paru miesięcy widziałem kilka par w konfiguracji Hindus-Polka, jedną parę Filipińczyk-Polka, a dzisiaj ukoronowanie - Hebanowy Książe-Polka.
Dosłownie do najbliższego większego miasta powyżej 60 tys. mieszkańców masz ode mnie godzinę drogi, a mimo tego takie widoki to się stała u mnie codzienność. I nie, to nie były brzydkie laski, całkiem ładne.
  • Odpowiedz