Wpis z mikrobloga

Przydacz w końcu powiedział to czego nie mówi rząd, Mati czy Jaro i dostaje bure, ale uważa tak większość Polaków.
A rząd jeszcze daje Ukraińcom kredyt 2%, darmowe ubezpieczenie itp.
W Polsce są Ukry, ktorych było stać na łapówkę żeby uciec.
Już nie pytam od kiedy to Ukraińcy są takimi przyjaciółmi Polaków.
Z punktu widzenia historycznego, to w najlepszym razie Ukr=Rus ale gimka przejęła wykop.

Ot stosunki Pl-Ua w pigułce...
#wojna #ukraina #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
darmowe ubezpieczenie


@czarnapietruszka: Jakie kraje ueropejskie nie daja ubezpieczenia uchodzcom wojennym?

Z punktu widzenia historycznego, to w najlepszym razie Ukr=Rus


@czarnapietruszka: Bzdurny prorosyjski symetryzm (w najlepszym razie głupkowte bajanie na tzw '' chłopski rozum'') aby wybielic Rosjan i obrzydzac Ukrianców nijak sie mjajacy do stanu faktycznego czy nawet historii.
  • Odpowiedz
@szurszur jakby sprawdzić który z nich ma to ubezpieczenie legalnie, wg prawa Ukr to byś nie pytał :)

To nie jest symetryzm. Nie wybielam jednych ani nie obrzydzam drugich.
To był ZSRR, rownie dobrze mogę zapytać dlaczego nienawidzisz Rus i kochasz nagle Ukr skoro Stalin był Gruzinem?
Ukr to sztuczny twor.
A nienawisc do Polakow to jedna z niewielu kwestii ktora ich laczy.
  • Odpowiedz
jakby sprawdzić który z nich ma to ubezpieczenie legalnie


@czarnapietruszka: Czyli nie podałes takich krajów.

To nie jest symetryzm. Nie wybielam jednych ani nie obrzydzam drugich.


@czarnapietruszka: Robisz to staiwiajac znak równosci pomiedzy UA a RUS.

To był ZSRR, rownie dobrze mogę zapytać dlaczego nienawidzisz Rus i kochasz nagle Ukr skoro Stalin był Gruzinem?


@czarnapietruszka: Nie wiem do czego to tutaj napisałęs. Stosunek do pańśtw jest wypadkowa tego co
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka:

Już nie pytam od kiedy to Ukraińcy są takimi przyjaciółmi Polaków.

Z punktu widzenia historycznego, to w najlepszym razie Ukr=Rus ale gimka przejęła wykop

Na historii to Ty się za dużo o wujku stalinie uczyłeś ;)) Ukraina to historycznie nasze tereny, nasi ludzie. Bardzo wielu z polskimi korzeniami.
Na czerwono masz Kijów zaznaczony :)
wladdan - @czarnapietruszka:
Już nie pytam od kiedy to Ukraińcy są takimi przyjaciółm...

źródło: IMG_6794

Pobierz
  • Odpowiedz