Wpis z mikrobloga

A fajnopolaki udają że deszcz pada xD


@Cosipi: no ale to podstawowy wymog zeby nalezec do tej sekty
- Zamordyzm covidowy? A po co o tym mowic, bylo minelo hehe
- Ukraina? A po co o tym mowic, hehe, ruskie czlogi w berlinie zaraz beda
- Afery peło, klamstwa tuska? Jakie afery, osmiorniczki raz zjedli hehe, co ty mowisz jakie 3x15
- Szczepionka? Ale kto mowil ze bezpieczna, nic nie bylo,
Szczepionka? Ale kto mowil ze bezpieczna, nic nie bylo, wszyscy wiedzieli


@yhbgrobdoivbvwamsv: Przecież żadna z waszych szurskich teorii się nie sprawdziła. Miały być masowe powikłania większości szczepionych i różne skutki uboczne, tymczasem niektórzy po kilku dawkach dalej nic, chociaż mija powoli trzeci rok. Więc co masz konkretnie do zarzucenia w kwestii bezpieczeństwa szczepionki?
napluli nam w ryj


@Cosipi: boże, jak ja się cieszę, że większość takich rozhisteryzowanych gimbusów jak ty nigdy niczego w życiu nie osiągnie i nie będzie odpowiedzialna za nic poza co najwyżej wózkiem widłowym. Jakby takie warchoły, wieczni histerycy, dzieciaczki z syndromem oblężonej twierdzy miały jakąkolwiek decyzyjność, to pewnie dalej tkwilibyśmy gdzieś w średniowieczu.
Ja mówiłem że bezpieczna i nadal tak twierdzę. Zresztą nie tylko ja a wiele mądrzejszych głów ode mnie i od Ciebie.


@Natiass: Czyli jesteś jak typowy NPC. Jakby dzisiaj Pan Hans kazał ci wejść pod prysznic z "leczniczym" cyklonem B to byś wszedł bez zastanowienia, bo jest mądrzejszy od Ciebie, a przecież wszyscy też grzecznie wchodzą się "wykąpać" w tym wspaniałym środku zrobionym przez większe głowy. xD i przez takich baranów
xD


@yhbgrobdoivbvwamsv: napisać "xD" to każdy kretyn potrafi ale napisać, że białko kolca powoduje reakcje autoimmunologiczne i to samo białko jest w szczepionce to już przerosło zdolności umysłowe - zawsze jak widzę "xD" jako odpowiedź na komentarz to od razu wiem, że mam z kretynem do czynienia