Wpis z mikrobloga

@progresywneprzeladowanie: No trzeba być dzbanen ale takich jest mnóstwo. Zasadniczą są dwa typy:
-Tacy jak @piwakk co jadą szybko i siedzą na dupie, więc jak ktoś przed nimi zahamuje to mają alarm brazowy + wypadek
-Tacy jak @Krupier co jadą powoli 90km/h na autostradzie, powodując zagrożenie na drodze samą prędkością, ale oni też siedzą na dupie i potem widać takie pociągi miernot drogowych co jadą wolniej ale jeden za drugim

W niedziele widziałem niezłego delikwenta na A2 o 23 (spory ruch był :/ ). Jechał busem razem ze mna na lewym, bo wyprzedzaliśmy tych na prawym. Pojawiło się miejsce na prawy do zjazdu to on zjechał, a ja go zacząłem wyprzedzać. Ten nagle się namyślił, że jednak przyspieszy i wjedzie przede mnie (za mną było miejsce). Lekko przyspieszył i zamiast wcisnąć się przede mnie to jechał prawym do samego końca i aż musiał awaryjnie hamować i unik robić. Widząc co robi odpuściłem gaz żeby mógł wjechać a ten artysta prawie sam się rozbił, a miał miejsce by
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer: widzę, że poznałeś wykopowego c-------o kierowcę, który już cię skategoryzował. :D Pocieszny typek jest, ale umiejętności mu brak co wyładowuje frustracją na innych.

Do tego zwykły kłamca bo widziałem już jak zarzucał @piwakk jakieś potrącanie pieszych, a widzę też teraz, że mi zarzucił siedzenie na zderzaku gdzie ja nigdy przez 20 lat kierowania pojazdami nikomu na zderzaku nie siedziałem. xD

O jego nieznajomości podstawowych przepisów to można by
  • Odpowiedz
@progresywneprzeladowanie:

#!$%@? gdzie się człowiek nie ruszy to wypadek i musi stać w korku. Ja #!$%@? jakim dzbanem trzeba być żeby się #!$%@?ć na 3 pasmowej autostradzie na prostej drodze.

Biorąc pod uwagę chociażby to co możemy zobaczyć na stop chamie te wypadki jakoś wcale mnie nie dziwią, ostatnio jakiś idiota w ciężarówce próbował mnie wyprzedać na zakręcie gdzie jest podwójna ciągła
  • Odpowiedz
-Tacy jak @piwakk co jadą szybko i siedzą na dupie, więc jak ktoś przed nimi zahamuje to mają alarm brazowy + wypadek


@cwlmod: Wiem, że jesteś upośledzony, ale odpiszę na twoje wysrywy, bo oczywiście g---o wiesz, a się wypowiadasz. Nie siadam nikomu na dupie i trzymam bezpieczny dystans jełopie. Nigdy nie wjechałem w kogoś + nigdy nie zdarzyło mi się uciekać na pas zieleni, bo w przeciwieństwie do ciebie,
  • Odpowiedz
@piwakk: LOL oczywiście, że nie. Pieszego też nie potrąciłeś mimo że chwaliłeś się tym wszystkich rok czy 2 lata temu xD

Weź leki bo masz demencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz