Wpis z mikrobloga

gdyby tylko samochód miał opcję zmiany stacji radiowej na jakąś inną


@yupitr: gdyby tylko OP miał zdolność przewidywania przyszłości, to pewnie by tak zrobił ;D
  • Odpowiedz
a co jak ktoś nie ma bt/aux?


@Shatter: no to faktycznie problem nie do przeskoczenia. sa oczywiscie rozwiazania wymagajace gigantycznych nakladow (pewnie z 50zl), ale widze, ze nie ma co podpowiadac bo moze byc za ciezko te problemy przeskoczyc.
  • Odpowiedz
@extraordinary_seaman: jasne, ze nie bedziesz grzebal. bo ustawienie dwugodzinnej playlisty albo wlaczenie raz na dwie godziny ulubionego podcastu wymaga takiego skupienia, ze moglbys sie #!$%@? na drzewie albo nie daj bog zabic niewinne osoby. a tego bysmy nie chcieli!
  • Odpowiedz
@robert5502:
Najlepsze jest to, że gdyby to była faktycznie PUTINinflacja, to ceny powinny spadać, bo spadły do "normalnych" poziomów ceny gazu i ropy.
Tymczasem ceny w 2 lata wzrosły o ponad 30% i nadal rosną.
text - @robert5502: 
Najlepsze jest to, że gdyby to była faktycznie PUTINinflacja, to...

źródło: inflacja_pis

Pobierz
  • Odpowiedz
@robert5502:
Najlepsze jest to, że gdyby to była faktycznie PUTINinflacja, to ceny powinny spadać, bo spadły do "normalnych" poziomów ceny gazu i ropy.
Tymczasem ceny w 2 lata wzrosły o ponad 30% i nadal rosną.
text - @robert5502: 
Najlepsze jest to, że gdyby to była faktycznie PUTINinflacja, to...

źródło: inflacja_pis

Pobierz
  • Odpowiedz
@nobrain: ale ja nie chce sluchac playlisty ani podcastu. Chce posluchac klasyki w Dwojce. Przepraszam za to :*

@Shatter no coz, spektum tematow w tym wpisie nieco sie zatem rozszerzylo. Za to rowniez serdecznie przepraszam!! Zasugerowalem Dwojke, bo tam nie ma politykowania, czy to wpisuje sie w pierwotny temat w Pańskim mniemaniu?
  • Odpowiedz
@robert5502: Wielu już to napisało, ale o ile pierwsza część o spadku o 2% jest błędna (inflacja spadła o 0.7 p. proc. w ujęciu m/m), tak druga jest jak najbardziej poprawna, bo po raz pierwszy od lutego 2022 ceny spadły w ujęciu m/m. Nie wiem kto mnie bardziej bawi, ci którzy naiwne wierzą, że spadek inflacji oznacza spadek cen, czy ci którzy myślą że pozjadali wszystkie rozumy, i słysząc o
  • Odpowiedz