Wpis z mikrobloga

@extraordinary_seaman: Mnie to w radiach denerwuje to, że nie mam żadnego wpływu na to co w nim leci. A to reklamy, a to #!$%@? audycje, a to nudna muzyka. Za to po podłączeniu telefonu do samochodu wlatują podcasty/audiobooki top top top :>

@LifeReboot: pomiedzy stacjami radiowymi w sensie, mam 40letnie auto z kaseciakiem bez bluetootha

Radio zawsze można wymienić, sam tak zrobiłem, wrzuciłem Sony DSX-A410BT i jest sztosik.
@Papier_Toaletowy: no tak, ale w ten sposob caly czas slucham czegos nowego, a nie "swoje" rzeczy nontoper. Jak jezdzilem na nocki to sluchalem Czworki, tam tez bylo fajnie, bo kazdej nocy calkowicie inny rodzaj muzyki, no ale w dzien to tylko przy dwojce mnie nie telepie. Reklamy do minimum.
No niby mozna, ale mam starego Blaupunkta, ktory zajebiscie mi pasuje do wnetrza, no i mase kaset ze starych czasow charytatywnie wylicytowalem
@robert5502: RMF FM i Polsat to te pseudo bezstronne media, w które rząd podczas pandemii wpompował najwięcej pieniędzy. Radzę pogodzić się z faktem, że to reżimowe brednie, tylko podane w bardziej delikatnej formie.