Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#wyprowadzka

#rozowypasek here, 23lvl

Mieszkam ze starymi w domu rodzinnym. Planuję wyprowadzkę do miasta oddalonego 150km od domu. Od jakiegoś czasu mi się nawarstwia, zero wsparcia, matka alkoholiczka - co prawda chodzi na terapię i nie pije aktualnie, ale luj wie ile to potrwa. Poza tym ciągle słyszę jakieś przytyki, chcę się usamodzielnić.
Moi starzy są przekonani, że zostanę z nimi tu do końca życia - duży dom piętrowy, dwa osobne wejścia, dużo hajsu poszło w remont itd.

Matka jak się dowie, że mam takie plany to zejdzie na zawał i się zapłacze, tata też - jestem ostatnim oczkiem w głowie. A ja już mam ich powoli dość, ciągle się kłócimy, nasłuchałam się też dużo przykrości ze strony matki pod wpływem, mam wrażenie, że potrzebuję spokoju i odpoczynku.

Mam sporo obaw, w nowym mieście nikogo nie znam, boję się nowych sytuacji w życiu i przede wszystkim tej reakcji starych na moją wiadomość xd

Jak sobie z tym poradzić? A przede wszystkim jak im przekazać to delikatnie? xd



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Wyfruwać z gniazda?

  • Jak nie teraz to nigdy 96.2% (51)
  • Może kiedyś 3.8% (2)

Oddanych głosów: 53

  • 6
Anonim (nie OP):

Jak sobie z tym poradzić? A przede wszystkim jak im przekazać to delikatnie? xd


Raczej odwrotnie zrobić, głośno aby zabolało ich skoro masz w domu taką atmosferę. A i więcej jak pewne, że madka sięgnie częściej do kieliszka po tym.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów