Wpis z mikrobloga

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #samotnosc #kobiety #tinder #badoo #zwiazki #pieniadze

Śmieszne, ale gdy byłem młody, nie sądziłem, że jako dorosły będę na bocznym torze ewolucji, bez szans na związek. Ale lata lecą i okazuje się, że to się dzieje! Mógłbym zwalić winę na hipergamię, ale przecież nikt mi nie zabronił być bogatszy. Po prostu sam spartoliłem to, co do mnie należało. Dlatego tak uczciwie patrząc, nie powinien mieć pretensji do kobiet, że mnie nie chcą i że wybierają lepszych. Nie dziwię im się. Dziwię się, że jeszcze się łudzę, że nie będę sam. Mam 34 lata, mieszkam w Warszawie, wspominam o tym, bo to dodatkowe minusy. Wiek i duża konkurencja ze strony innych facetów robią swoje. Wieczorem może rozwinę temat.
  • 14
@niezlysqrwiel: Tak, w takich miejscowościach jest beznadziejna sytuacja, bo kobiet brak, natomiast w dużych miastach jest za to ogromna konkurencja. Oprócz Polaków dochodzą tu także obcokrajowcy niemalże z całego świata, z którymi trzeba konkurować.
Śmieszne, ale gdy byłem młody, nie sądziłem, że jako dorosły będę na bocznym torze ewolucji, bez szans na związek


@Kopytnik_1: To to trochę później, ale za to dość szybko sobie uświadomiłem, że jestem totalnym zaprzeczeniem tego, czego kobiety pragną. Teraz to już nawet nie chcę nikogo. Najlepszych lat nie nadrobię, młodsze nie są zainteresowane, a po co mi u boku jakaś stara pudernica?