Wpis z mikrobloga

Pasibus zamyka nierentowne knajpy i robi zrzutki na przetrwanie w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Janusze zamykają nierentowne knajpy bo rząd/inflacja/covid źli. No i klienci - klienci też byli źli.
A McDonald's? Nadal w formie - nadal nas karmi, zarabia kupę kasy i jeszcze pozwala setkom bezdomnych mieszkać w przy swoich stolikach za darmo.

Jednak da się zarabiać na gastronomii w Polsce.
#wroclaw
NaglyAtakGlazurnika - Pasibus zamyka nierentowne knajpy i robi zrzutki na przetrwanie...

źródło: Screenshot_20230731-124230__01

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: byłem ostatnio w CH Korona, McD jest obok Pasibusa. W Pasim zero ludzi, w McD pełno. Stwierdziłem, że nigdy nie jadłem w Pasim odkad wyszli z foodtracka, wiec spróbuje. Ależ to było gówno, nigdy wiecej eksperymentow, pozostaje przy McD
  • Odpowiedz
@Wychwalany Pasibus był dobry dopóki to były 2 knajpy we Wro. Teraz są w każdym centrum handlowym, w każdym mieście, ich jedzenie jest porównywalne do Mc
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: ależ oczywiście, że się da zarabiać na gastro, wystarczy sztab marketingowców i całe POKOLENIA spranych mózgów, które nadal myślą tylko o McD jako wyznaczniku jeżeli mówimy o szybkim jedzeniu na mieście. Absurdalne podwyżki w tej sieci zdają się nie mieć końca, a i tak kurier Glovo nonstop czeka przy ladzie by dowieść pyszną rozmoczoną bułkę do jakiegoś lenia na kacu. Polacy mają z McD jakiś dziwny syndrom Sztokholmski.
  • Odpowiedz
Polacy mają z McD jakiś dziwny syndrom Sztokholmski.


@Iskaryota: To autentycznie musi byc przez wyprane mozgi marketingiem XD Ceny sa juz wyzsze/takie same jak w krajach gdzie zarabia sie 4, 5x tyle.

W innych krajach robia zajebiste kupony jak 10lat temu, jakies weekndy z big mac za 1euro, 1+1 gratis na duze burgery.
U nas nie robia nic i zwiekszaja tylko ceny a kolejki oskarkow i j00lek tylko sie powiekszaja
  • Odpowiedz
@Iskaryota a nie pomyślałeś że ludziom może McDonald smakować? Przykładowo takie KFC dla mnie jest kiepskie co bym nie wziął to jakieś ostre, nie czuć smaku

Choć osobiście z jedzenia na mieście to wolę kebaba, ewentualnie jakiegoś innego burgera niż Mac, ale fakt że w Macu dostanę żarcie szybciej, i No i godziny otwarcia - w weekendy po 23-24 jest tylko Mac albo Orlen i ich konkret burger(swoją drogą niezły)
  • Odpowiedz
  • 0
@NaglyAtakGlazurnika Bo McDonald's w Polsce to z jakiegoś powodu wciąż uchodzi za wykwintną restaurację dla elity xD. Nie mają nic do zaoferowania poza marką, za tę samą cenę można zjeść na mieście o wiele lepiej.
  • Odpowiedz
Bo McDonald's w Polsce to z jakiegoś powodu wciąż uchodzi za wykwintną restaurację dla elity xD


@Emes91: ile jeszcze tę bzdurę na wykopie trzeba będzie czytać
  • Odpowiedz
a nie pomyślałeś że ludziom może McDonald smakować?


@JedenRabinPowieTak: nie, w życiu nie pomyślałem, że dekadami dopracowywane menu może komuś smakować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

KFC najwyraźniej ma słabszą kontrolę jakości, luźniejsze normy i faktycznie bywa nierówne. Mi często po
  • Odpowiedz