Wpis z mikrobloga

coś ostatnio na tagu #przegryw zaczynają się dziać dziwne rzeczy.
dlatego wszem i wobec ogłaszam oczywistą i niepodważalną prawdę:

KOBIETA NIE MOŻE BYĆ PRZEGRYWEM

przegryw to nie brak pracy, to nie brak koleżanek, to nie ułamany paznokieć, to nie złe oceny na studiach.

przegryw to nieruchanie. tyle i AŻ tyle. a kobieta seks ma na wyciągnięcie ręki każdego dnia. znajdzie go ot tak.

jak więc powyżej naukowo udowodniłem, kobieta nie może być przegrywem.

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #oswiadczenie #nauka
  • 25
  • Odpowiedz
@michal1498:
A ja bym powiedział, że chyba bardziej na przegryw wpływ ma wychowanie. I tak widziałem baby przegrywy. Jedna nawet miała chłopa podobno i ja do dzisiaj nie wiem jakim cudem, jak ona przez całe 3,5 roku studiów odezwała się może 4 razy XD Mimo to określiłbym ją jako przegrywa, a jej chłopa jako jakieś zaaranżowane małżeństwo #!$%@?.
  • Odpowiedz
@jad_z_kielbaski: Przegryw to nie żaden stan umysłu, tylko niskiej jakości gentycznie samiec (oczywiście odrzucanie przez kobiety może powodować degradacje umysłową), taki 4/10 i w dół, którego szansa na zaruchanie wynosi 0,01%. Kobieta też może nim być ale zarucha. Mówiąc krótko to czy jesteś przegrywem definiuje atrakcyjność fizyczna. Zobacz na mnie udało się jakoś zaruchać ale nadal jestem odpadem genetycznym.
Wodowy11 - @jadzkielbaski: Przegryw to nie żaden stan umysłu, tylko niskiej jakości g...

źródło: IMG-20230209-WA0065

Pobierz
  • Odpowiedz
@RudyZibi bro 166 cm zakola (trochę zamaskowane dobrym obcięciem) skinny fat przykryte siłką, pewność siebie duża (dynamiczniak) przez różowe nazywany narcyzem, na setki tysiące prób zaruchania tylko 7 się zgodziło i kilkaset nudesy exchange.
  • Odpowiedz