Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie #!$%@? jak jakieś bananowe oskarki cymbały usiądą sobie na balkonie i drą ryja przez cały weekend, gdzie kilkadziesiąt mieszkań wokół musi to słuchać do późnych godzin wieczornych?

Nosz #!$%@? gorzej jak psy czy kaszojady. I jeszcze ten taki charakterystyczny śmiech 22 letniego Oskarka i Julki.

#mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci #mieszkanie
  • 17
@robert_blaszczykowski: także czym się przejmujesz? Najwyżej jeden mandacik i się zrobi spokojnie. Wiem, że aż wstyd wołać policję do takich debili, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz?

Mi baba lała wodę na głowę, bo nie trafiała w doniczki to po kilku upomnieniach odniosłem jej tą wodę i wylałem na przedpokoju. Od tego momentu spokój. W tym roku nawet kwiatków nie ma na balkonie. Z chamami trzeba krótko i nie ma
@robert_blaszczykowski: Dlatego nie kupiłem nowego deweloperskiego oskarkowego mieszkania a świadomie mieszkanie z 2009 roku, gdzie już takiego g*wna juz nie ma. Jeszcze sobie kilka razy w nocy na weekendach postalem samochodem zobaczyc co sie dzieje - sasiadka wstaje o 5 rano xD

@bzyku95: mapa zagrozen policji, filmik dolaczyc, napisac rejestracje, zajma sie :)