Wpis z mikrobloga

@ExtraPensja nie znam się na chińczykach ale jako ciekawostkę mogę podać, że lego w latach 60 wypuściło serię klocków Modulex. Niekompatybilne z normalnymi lego, mniejsze od nich i o innych proporcjach, klocki miały mieć "profesjonalne" zastosowanie dla architektów.

Kiedyś miałem garstkę tych klocków ale gdzieś zapodziałem. Dzisiaj dość trudno je kupić w rozsądnych ilościach. Rzecz jasna chodzi o cenę bo kupić się da tylko nie są tanie ( ͡º ͜ʖ
Pobierz Semigod - @ExtraPensja nie znam się na chińczykach ale jako ciekawostkę mogę podać, ż...
źródło: temp_file5269848741806842919
@Semigod: To nie tyle chinczyki co japonczyki. Na opakowaniu napisane, ze designed in Japan since 2008 tylko made in china. Jakosc ogolnie spoko, wedlug mnie nie odbiegaja od lego. Firma Kawada Co. Ltd. Ten najmniejszy klocek ma wymiary 4mm/4mm/3mm wysokosci plus stud wystajacy, czylo 4/4/4 ze studem. Gotowa budowla nawet w ulamku nie przypomina tego czym powinna byc. Gdyby nie napisali, ze to Sylveon to bym na to nie wpadl. Tego
@fizzly: W tym sklepie to z 2 lata nie bylem. A jak cenowo sie to przedstawia? Nie wiem czy warto kupic jakiegos bo te co dostalem przekazalem dalej, a jakosc produktu bardzo, bardzo dobra. Jedynie efekt koncowy sredni XD