Wpis z mikrobloga

@Mtsen: Mały lifehack, spróbuj serwis który sprzedaje numery telefoniczne jednorazowe. Jak masz IOS to jest jedna dobra apka i to działa na takiej zasadzie, że masz 20 minut zanim numer zniknie i będziesz mógł odebrać wiadomość weryfikacyjną z tego fejkowego numeru. Kosztuje bardzo tanio, są numeru za 1 token, 2 tokeny i więcej (dla tindera), 5 tokenów - 5 zł.
  • Odpowiedz
Nic nowego, przeciez oni NA OFICJALI dyskryminują mężczyzn. Na Badoo kobietom rozdają konta premium za "osiędnięcie dużej liczby odwiedzin twojego profilu", mężczyznom takich nagród nie dają.
  • Odpowiedz
@Damianowski: @Sadomason: Przecież kobiety są ich (Tindera) głównym źródłem przychodu. Nie ma co się dziwić, że będą im tworzyć jak najlepsze warunki. Myśl o tej platformie jak o klubie ze striptizem, facet może być wyrzucony za najmniejsze przewinienie.
  • Odpowiedz
Usunąłem przedwczoraj konto, założyłem nowe i w sumie dalej to samo.


@Damianowski: Jeżeli dostałeś shadowbana, to prawdopodobnie podpina Tobie starego shadowbana pod nowe konto, bo rozpoznaje używany z poprzednim kontem telefon. Potrzebujesz zmienić odpowiednie metadane dotyczące Twojego telefonu, lub odizolować Tindera od tych informacji np. zakładając i używając nowe konto z jakąś wirtualizacją dla tej aplikacji. Oczywiście potrzebujesz się też upewnić, że nie czyta Tobie wcześniejszych zdjęć, i nie synchronizuje z
  • Odpowiedz
@Damianowski: to nie ban tylko sprytnie zaplanowany sposób na wymuszenie kupienia premium. Masz wiedzieć że tam ktoś jest ale za darmo nigdy nie połączy nawet jakbyś wszystkie przesuwał jako akcept. Masz czuć się chciany dlatego co jakiś czas podsuną ci jedna czy 2 laski co nawet nie odpiszą ale z tyłu głowy masz już 200+ następnych i w końcu może się skusisz na premium...
  • Odpowiedz