Wpis z mikrobloga

@Sadomason: ty p11zdo. Co sie żalisz?! Wystarczy być pewnym siebie. Kobiety uwielbiają pewnych siebie MĘŻCZYZN. Jest to tajny klucz do kobiecych wagin. Ona ci strzeli, że masz małego fajfusa, jesteś ZA niski, albo facet POWINIEN zarabiać 20k /miesięc, jeździć BMW 5 z tego roku a ty się przejmujesz... Prawdziwie męski facet się tym nie przejmie, powinien to olać i pokazać jak silny jest. No, ale potem po okresie godowym, to wiadomo,
Jakby kiedyś Ci się gadka nie kleiła, to wez zacznij ofensywę linkami z drive z jakimiś nieskończonymi produkcjami do każdego z jakimś rozbudowanym backstory, że w tym użyłem fantastycznej emulacji pogłosu sprężynowego, trochę EQ na werblu bym poprawił ale nie mam już projektu no smutne xD Nie testowałem, może akurat sprytnie kiełbasa dla jego opracowana wnet będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
spoko to i tak lepiej niż ja, gdy którego dnia po prostu zobaczyłem, że mam zablokowane konto, zero wyjaśnień

@exoone:

Ja na sadistic.pl wtrąciłem jeden neutralny komentarz o wymogu nieangażowania się Polski w wojnę na Ukrainie i w try miga jakieś gnojki skasowały mi konto DarrDarek. Niezależny portal ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tam od czasu do czasu ktoś starał się wtrącić w 99% filmików o wojnie,