Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o kupowaniu nieoryginalnych case'ów do iphone z jabłuszkiem na plecach? Wali biedakiem który próbuje się flexować że ma produkt apple, czy jednak ok? Bo widzę że dużo znajomych jeśli ma case nieoryginalny to jednak bez jabłka na plecach. W sumie wyspa z aparatami jest sama w sobie dość charakterystyczna, każdy wie że Iphone, nawet patrząc od tyłu.
#ios #apple #iphone #telefony
RudyLemur - Co sądzicie o kupowaniu nieoryginalnych case'ów do iphone z jabłuszkiem n...

źródło: 4534564576547

Pobierz
  • 12
@RudyLemur oryginalny silikon się i tak po roku wyciera, podróbka natomiast potrafi się już po miesiącu rozkleić. Odchodzi silikon od plastikowego korpusu. Co do skórzanych, nie mam doświadczenia z podróbkami(chyba). Każdy applowski, który miałem ze skóry, wytrzymał dłużej niż miałem telefon. Z mojej strony warto zainwestować w skórzany. Kosztuje 5% telefonu, ale wiele razy uratował już mi telefon.
@RudyLemur: jak chodzi o etui to nie ma co przepłacać, z przezroczystym to samo, bo czy tak, czy tak się zrobi żółte po czasie. Kup sobie takie jakie ci pasuje i nie przejmuj się tym, co ktoś sobie pomyśli. Też tak miałem jak pierwszy raz kupiłem iPhone'a (specjalnie ekranem w dół kładłem, żeby tylko każdy widział, że mam Apple XDD), ale z tego się wyrasta