Wpis z mikrobloga

Czy są jakieś granice w przekraczaniu żenady i dobrego smaku przez instagramowiczki?

Dostałem dzisiaj taką kuszącą propozycję. Specjalnie pociągnąłem trochę temat i nieprzypadkowo zapewne został wybrany jeden z najdroższych produktów. A co w zamian?
Dej towaru za prawie 20k a my cie oznaczymy na instagramie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co z tego że szefowa pani menadżer ma 300k na instagramie? Nawet jakby miała 30 mln to nie wziąłbym udziału w hodowli darmozjadów. Odpisałem w najbardziej dyplomatyczny sposób jaki mogłem, ale mocno się musiałem hamować. Ja #!$%@?, trzeba mieć tupet.

#influencerzy #patologia #ciekawostki #internet #swiat #pieniadze #polska #biznes #wykop #firma ##!$%@?
kbnn - Czy są jakieś granice w przekraczaniu żenady i dobrego smaku przez instagramow...

źródło: qqqqq222

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@kbnn ale nie mówię o danych osobowych tylko o 4 i 7 bialym kwadracie licząc od lewej góry. Nie ma opcji by tam były dane osobowe. Chyba że ta Ania do swojego placu zabaw potrzebuje Jana Nowaka, a chce coś oznaczyć w zamian za Piotra Kowalskiego. Co już jest handlem ludźmi.
  • Odpowiedz
I co z tego że szefowa pani menadżer ma 300k na instagramie? Nawet jakby miała 30 mln to nie wziąłbym udziału w hodowli darmozjadów


@kbnn: bez przesady, tu nie ma miejsca na sentymentt czy "wychowywanie darmozjadów".
Taka forma reklamy na insta może być opłacalna dla Ciebie ale te warunki to XD
  • Odpowiedz
  • 34
@kbnn buracka odpowiedź i wieśniackie gadanie o jakiś rabatach dla fundacji żeby się dowartościować no i oczywiście wykopki się podniecają. Reklama ma swoją wartość, jak konto jest duże to normalna propozycja, jak ci nie pasuje to możesz po prostu podziękować panie wartościowy.
Tak samo firmy piszą do tych infuencerów w drugą stronę z tekstem "hej mamy świetny produkt, damy ci go za darmo ale powiedz o nim to i to", kompletnie normalna
  • Odpowiedz
@kbnn: tak, twój buracki komentarz jest przekroczeniem żendy boomerze. Laska pewnie ma z 1mln obserwujących i jedna reklama zwiększyłaby znacząco przychód. Ale nie, janusz biznesu boi się zejśc z ceny nawet więcej niż 300zł xDDDD za$rany prywaciarz dobrze że pis naklada na was podatki i podwyższa minimalną!
Jak już się targować to powinieneś dać jej minumum 5k rabatu a nie, i jeszcze to żałosne reklamowanie na profilu z 83 obserwującymi, laska
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 78
@ANTYPOLAND:
1. sprawdź sobie co to znaczy boomer
2. masz problem z czytaniem? 1 mln? z resztą co za różnica czy 1 czy 10 mln?
3. jesteś wykwalifikowany w dziedzinie analiz biznesowych, że wiesz że reklama zwiększa przychód? a może dochód? znasz w ogóle różnice?
4. znasz politykę sprzedażową każdego produktu żeby wiedzieć ile się "schodzi"?
5. za nałożone na mnie i na moich znajomych przedsiębiorców podatki zapłacisz ty ( ͡
  • Odpowiedz