✨️ Autor wpisu (OP): @lord-nihilus: 90% studentów psychologii studiuje ten kierunek tylko dlatego, że sami mają coś nie tak z garem i mają nadzieję dowiedzieć się tam co z nimi jest nie tak.
@mirko_anonim: nie tylko to, jako ze osoby zaburzone są tez patologicznymi manipulantami ida na psychologie z nadzieja, ze poznaja wszystkie słabosci ludzkiej psyche i staną sie ubermanipulantami. To nie przypadek ze "85% magistrów psychologii to kobiety"
@lord-nihilus: 90% studentów psychologii studiuje ten kierunek tylko dlatego, że sami mają coś nie tak z garem i mają nadzieję dowiedzieć się tam co z nimi jest nie tak.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
Tak ci kiedyś jedna co miała faceta i spotykała się z tobą powiedziała?