Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile osób przeczytało oświadczenie Davida Grusha, i czy ci wszyscy co robią sobie bekę przeczytali chociaż jeden akapit tego oświadczenia. Bo jak dla mnie swiwdczy to o tych osobach jedno,że są strasznie ograniczeni, takie ala facebookowe Grażyny błędy holograficznego wszechświata.

https://ufonapowaznie.pl/przesluchanie-swiadkow-uap-david-grusch-ryan-graves-i-david-fravor-podsumowanie/

#ufo #ufonapowaznie #uap #teoriespiskowe
  • 9
No mnie zastanawia czy czasem Kirkpatrick beknie za to w takim razie


@kuperdisco: no własnie albo jeden albo drugi i to jest najlepsze. ew. rozejdzie sie po kosciach bo za Kirkpatrickiem stoi Pentagon, dla którego on prowadzi to całe AARO bedące w mojej ocenie tylko narzędziem do kontrolowania przepływu informacji.
No chyba ze rzeczywiscie ludzie go wprowadzili w blad ale to by oznazało ze oficer wywiadu jest całkowicie naiwny.


@kuperdisco: Jeśli założymy że celowo wprowadzali go w błąd wysoko postawieni urzędnicy to wcale nie musiało by świadczyć o jego naiwności. Tylko czemu taka akcja dezinformacyjna miała by służyć?
dobre pytanie...może by rozmydlic temat? Spowodować zamieszanie? A wiesz może dać coś, cokolwiek ludowi ale bez oficjalnych konkretów.


@vanitydomain: no właśnie ciągle jest słowo przeciw słowu a żadne z tych rzekomo ciekawszych nagrań ufo czy fragmentów wciąż nie zostało nawet opublikowane.