Wpis z mikrobloga

ale jaką? nie mam przepracowane nic


@qew12: jeśli nie masz przepracowanego wystarczającego okresu pracy, aby otrzymać rentę, to możesz wnioskować o rentę socjalną (jeśli nie pełnosprawność powstała przed 18 rokiem życia lub w czasie nauki do 25 roku życia, jeśli uczyłeś się - jakoś tak to było).
  • Odpowiedz
@sarvel: bo jesteś robolem który pewnie jak ma siedzieć bez pracy miesiąc to wariuje, bo jak większość społeczeństwa pewnie jesteś płytki i nie masz żadnych sensownych zainteresowań i pewnie też ciebie to trzyma,że jesteś niewolnikiem wypłaty co miesiąc
  • Odpowiedz
@mirkw88d: Chodzi o to,że większość ludzi nie ma żadnych zainteresowań tylko praca i praca, a jak mają posiedzieć bez pracy np. 3 miesiące to wariują i chyba ciebie to też dotyczy,bo masz problem czytać ze zrozumieniem.Już we wczesnych latach klas podstawowych było czytanie ze zrozumieniem. Chyba omijałeś lekcje polskiego szerokim łukiem.
  • Odpowiedz
@ChlebSezamowySamotnika: jak mam spłacić hipotekę bez pracy? Jak mam dać dziecku jeść? Jak mam podróżować? Jak kupywac gry? Jak płacić za karnet na siłownię? Czym zapłacić za obiad na który pójdę z żoną ? Za co kupić matce kwiaty? Jak zapłacić za neta by gasić takie pety jak ty?
  • Odpowiedz
@ChlebSezamowySamotnika: naucz się precyzyjniej formułować myśli, to pogadamy o umiejętności czytania. Byłbyś w stanie podać dla odmiany przykład głębokich zainteresowań? Chętnie się dowiem, co nie jest płytkie od eksperta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz