Wpis z mikrobloga

komentujesz wszystkie ogloszenia ktore maja wg Ciebie cene wyzsza niz srednia


@brakloginuf: Komentuję ludzką odklejkę. Jesteśmy na mikrroblogu, wiesz, takie miejsce gdzie mogę sobie pokomentować rzeczywistość.

Czy uzywasz jakichs algorytmow do wyliczenia sredniej ceny, dzieki ktorej oceniasz jakosc oferty?


Mój zaawansowany algorytm polega na sprawdzeniu że nówka nowej generacji jest o wiele tańsza niż używka starej generacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

normalny czlowiek po prostu skroluje dalej
@L3gion: mialem cos Ci merytorycznego odpisac, ale patrzac na to z jakim prostakiem mam do czynienia (masz jakies problemy analne ze w rozmowie z nieznajomymi o tym temacie rozmawiac chcesz?) latwiej bedzie zczarnolistowac i na tym zakonczyc ;p
@L3gion: to że ktoś chce za tyle sprzedać to nie znaczy że sprzeda.
Ostatnio w sklepach ceny są tak chore że i ludzi odkleja. Ale jest pewien lek na te #!$%@? marże bo już nawet dystrybutorzy się #!$%@? i coraz więcej można kupić z pominięciem złodziejskich sklepów z "niskimi cenami" wprost że sklepu internetowego dystrybutora na kraj
@L3gion Obstawiam, że sugerował się ceną sklepową i nie przejrzał rynku wtórnego. Niektóre Mirki też miały siurprajsa jak się dowiadywały o rzeczywistych cenach używek, gdzie w przypadku amd to jest już w ogóle duży spadek.
ale patrzac na to z jakim prostakiem mam do czynienia (masz jakies problemy analne ze w rozmowie z nieznajomymi o tym temacie rozmawiac chcesz?)


@brakloginuf: tymczasem Ty sam w swojej pierwszej wiadomości zacząłeś analne nawiązania.

Nie no, Ty to klasę pokazujesz w rozmowie z nienzajomymi!

xD
@L3gion: ale czemu nie? Ja jak sprzedawałem dawno temu kości pamięci to wystawiłem używane za więcej niż kupiłem, bo cena rynkowa i tak poszła ponad dwa razy tyle w górę. Kupujący i tak zyskuje, bo ma przedmiot taniej. Wszystko zależy od aktualnej ceny. Jeśli cena nowego przedmiotu spadnie, tak samo używkę musisz wystawić odpowiednio taniej, nie ważne za ile ją kupiłeś. Wtedy ci pewnie jakiś cena rynkowa nie przeszkadza xD