Wpis z mikrobloga

Hej, jakie mapy(jaką apkę) ściągnąć na Iphona(nie wiem czy to ma znaczenie, IP
8, by nie zżerała baterii jak głupia, bo ledwo zipie, mam tez stare xiaomi z Androidem jak jest coś dobrego tylko pod ten system), by były mapy offline jak idę z psem na dłuższy spacer do lasu(tak by było widać te drogi leśne/pożarowe, a najlepiej jak by można było pobrać zdjęcia satelitarne, wszystko musi być offline(tylko GPS), za darmo: takie odpalić, pobrać, zapomnieć, by mi w tle nie kombinowało/by się nie upominało w połowie trasy.
Jak mają jakieś ciekawe miejsca/funkcje to też fajnie, ale głównie, to bym się nie pogubił w tej szachownicy ścieżek. Z tego co pamiętam to mam złe doświadczenia z Mapami Google, ciągle coś tam wyskakiwało, albo wcale się nie ładowało mimo że pobrałem mapy offline.

Czy są apki/serwisy dla osób spacerujących/spacerujących z psem? Takie coś jak dla biegaczy gdzie ludzie wrzucają swoje trasy z komentarzami, tylko dla spacerujących?(widoczki, ciekawe miejsca, dzikie psy, zaczepni miejscowi, zakaz wstępu, brak przejścia).

Czy są jakieś konkretne tagi w tych klimatach?

Dzięki

#turystyka #niewiemjaktootagowac #pies #spacerujzwykopem #wycieczki
RabarbarDwurolexowy - Hej, jakie mapy(jaką apkę) ściągnąć na Iphona(nie wiem czy to m...

źródło: IMG_3113

Pobierz
  • 2