Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, iść w tą opcję? Poznałem niedawno na jednym z portali randkowych dziewczynę lvl 33, wzrost 158, trochę przy kości, ładna twarz jednakowoż. Tylko coś mi nie gra z jej charakterem. Ogólnie z tego co się dowiedziałem a spotykamy się ze sobą jakieś 3 miesiące to jest dziewicą (w sensie fizycznym) bo podobno inne czynności seksualne wykonywała, ma konta na portalach randkowych około 10 lat, do tego była w jednym związku z typem ale trwał on niedługo (około roku). Typ dziewczyny wierzącej (chodzi do kościoła co niedzielę) oraz rodzinnej (często wyjeżdża z miasta do swojej rodziny na weekendy), duże parcie na założenie rodziny i posiadanie dzieci. Ja sam mam 29 lat ale jakoś ciężko mi się przełamać. Typ opiekunki dla faceta, zauważyłem to od razu na pierwszym spotkaniu może też dlatego że mam zasadę mówienia o swoich mocnych i słabych stronach tak żeby nie udawać jakiegoś alfy. Dziewczyna widać że sporo przeszła w życiu, szczególnie widać po jej zachowaniu no i tego że często musi się opiekować już starszymi rodzicami, pomagać w domu rodzinnym. Sam nie wiem co mam na ten temat myśleć. Odstrasza mnie paradoksalnie to że nie ma jakiś większych doświadczeń w sferze związkowej plus fakt że woli albo musi więcej czasu spędzać w domu rodzinnym niż na przykład ze mną.
#przegryw #zwiazki #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: Laska wychowana w tradycyjnej, katolickiej rodzinie. Ma już ponad 30 lat, presja założenia rodziny w takim środowisku jest ogromna. Chce jak najszybciej ją założyć i mieć dziecko, zegar tyka. I moim zdaniem to jej przyświeca wszystko inne, to możesz być Ty tym wybrankiem ale równie dobrze ktoś inny kto się na to wszystko zgodzi.
Sam lata temu miałem dziewczynę z takiego środowiska i wymiksowałem się z tego (i z czasem
@mirko_anonim: opiekuńczość przejawem minusu do #zwiazki? Już w ogóle nie kumam ludzi z tagu #przegryw. Facet szuka opiekuńczej, szczerej, miłej i uczynnej tradycjonalistki, jeszcze (mitycznej) dziewicy w sam raz dla chuopa a jak znalazł białego kruka/jednorożca to mu te cechy nie pasują. ¯\(ツ)/¯

Dobra a teraz serio, nie musisz się przecież decydować już, teraz. Chociaż miło, że obydwoje postawiliście sprawę jasno - brawa za szczerość. Porozmawiaj z nią, powiedz
Odstrasza mnie paradoksalnie to że nie ma jakiś większych doświadczeń w sferze związkowej


@mirko_anonim: nic w tym paradosalnego, lvl33 i brak związków to czerwona flaga wielkości ZSRR.

Kolega wyżej napisał słusznie, zegar biologiczny tyka i katolicka rodzina naciska, więc intensywny casting do obsadzenia roli tatusia jest otwarty.
Ja bym wiał ale kwestia preferencji.
dziewczynę lvl 33

Typ dziewczyny wierzącej

jest dziewicą

ma konta na portalach randkowych około 10 lat

@mirko_anonim:

Przez 10 lat na portalach randkowych nikt nie był godzien jej dziewictwa?
Przypuszczam że seks będziesz miał dopiero po ślubie, a jeśli trafiłeś na taką co za seksem nie przepada (wytrzymała do 33 lat) to i po ślubie nie będziesz go miał.
Nigdy nie bierz kota w worku i NIGDY nie bierz ślubu z
@mirko_anonim: sory ale po 3 msc spotykania sie nadal mozesz byc dla niej kolega a rodzina to rodzina tym bardziej ze trzeba sie opiekowac troche, nie naciskaj na to za mocno, jesli jest dziewica i czeka do slubu to po slubie tez moga byc problemy, rozumiem ze inne doswiadczenia ma ale pytanie jakie? ocieranie sie, robienie sobie nawzajem dobrze? itd.

jesli charakter Ci pasuje to ciagni to dalej, ale jesli cos
Anonim (nie OP): Ale komentujący zapominają, że przecież ona uprawiała inne czynności seksualne i była w związkach.

Nie mam pojęcia jacy obaj jesteście. Ja bym nie wziął, bo szukam dziewczyny niezależnej od rodziców, która jest jakby wolna od przesądów jak wiara :)

Z jednej strony rodzina katolicka i jest presja na dzieci, i ślub, ale z drugiej masz szansę na wierną dziewczynę, która będzie dużo dawała do związku oraz cię nie