Wpis z mikrobloga

@FiFaFoFum: Ja tak ogólnie nie byłem za Trzaskowskim, ale trzeba przyznać że dobre projekty wyrażają. Teraz jest rozkopane po całości, ale jak skończą to będzie moim zdaniem fest. Szkoda że infrastrukturę rowerową zaniedbują i mniej jest stacji veturilo niż kiedyś, ale nie może mieć wszystkiego
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@YouCanCallMeBillieGates: odwieczna beka z ćwierćmózgów, które chcą mieszkać w mieście, a jednocześnie móc wszędzie dojechać szybko samochodem i zawsze mieć gdzie zaparkować. I to pewnie za darmo xDD

@KonwersatorZabytkow Gówno prawda. W to lato bardzo dużo jeżdzę rowerem po mieście, trochę też spaceruję. Ewidentnie zalety drzew i cienia są tym większe, im wyższa jest temperatura. Przy ponad 30 stopniach parkingi i parkingowe ulice są nie do życia, natomiast odpowiednio zadrzewione i
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@L3gion: taki obraz wi0chmena który nie rozumie czym jest miasto.
Jakbyś chciał wiedzieć to ruchu mi nie brakuje, nie muszę podjechać pod sam budynek, ale potrzebuję auta zeby dojechać z jednej części miasta do drugiej. Tam gdzie komunikacja miejską potrzebuję 1.5 godziny i 3 przesiadek dojadę w 40 minut samochodem. Tacy jak ty chcą żebym miał gorzej tylko dlatego, ze oni mają gorzej.
@CudMalina: najgorsze co może być to parking bezpłatny. Wtedy masz gwarancję, że będzie on WIECZNIE zapchany na maxa. Nawet w sobotę o 4:00 rano nie znajdziesz ani jednego wolnego miejsca. Niektóre samochody to tam #!$%@? wrastają w tą drogę.

A jak robią z tego parking płatny to nagle 90% tych wrostów znika. I da się przyjechać na obiad na mieście i mieć gdzie to auto postawić, a nie robić dodatkowe 3