Wpis z mikrobloga

Mogła się zabezpieczać, mogła usunąć, mogła się nie ruchać

@Kruweczka: Sex to tez potrzeba i wydaje mi się mało prawdopodobne, by taka laska mogła przebierać w chadach.
Nie wspomnę już o usunięciu, bo jako prawak jestem ostatnią osobą do przekonywania kogoś, że pod tym względem jesteśmy 100 lat za murzynami
@BackInBlack: nie żeby coś, ale zajść to nie jest tak łatwo, a też nie wydaje mi się że gość od tak sobie stwierdził "a popłaciłbym sobie alimenty". Coś powątpiewam w tego najs gaya
Sex to tez potrzeba


@BackInBlack: Sztucznie wykreowana ale jest.
A co do tematu wpisu, laski się niestety uczą bardzo późno, że wszelakie narcyzy, bawidamki, są bardzo kiepskim materiałem na poważny związek i odpowiedzialność. Dlatego jak się już wyszaleją i zrozumieją to szukają spokojnego mirka z niedużym doświadczeniem bo to gwarancja stabilności, niestety ryją mu beret zrzucając na niego cały syf, za błędy swojej przeszłości, co kończy się katastrofą.
@BackInBlack: to dobrze, że Cię to martwi, znaczy, że masz dobre serce. Nie ma jednak co się zamartwiać, bo bardzo możliwe, że dzieki temu dziecku nie będzie samotna, będzie miała cel życia, będzie szczęśliwsza, a na starość ono jej będzie pomagać. Są ludzie z o wiele gorszymi problemami, choćby każdy człowiek z rakiem złośliwym ma bardziej przejeb**e.
A facet jak facet... bez wózka też dużo związków się sypie, więc nie ma