Wpis z mikrobloga

#tinder #randki #randkujzwykopem #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kobiety #p0lka #zwiazki #przegryw #zwiazki #takaprawda

Zdarzyło mi się słyszeć od kobiet w takim bardziej średnim wieku, przed i po czterdziestce (bo często do mnie takie piszą chcąc mnie poznać, z niektórymi spotykałem się w realnym świecie) które były po rozwodach, albo w trakcie lub po prostu były po różnych związkach, że one dostrzegały wady u swoich byłych facetów, typu, że są nieprzyjemni, często wręcz ostrzy, a nawet chamscy, wredni, ale im to nie przeszkadzało gdy ich wybierały, a nawet kręciło. Wybierały między innymi ich z tego względu , że ich kręcił taki twardy charakter u faceta, ale też oczywiście ich wygląd i kasa. A to, że po latach przejechały się na tych wyborach to fakt.

Myślę, że i tak pewnie będąc znów młode te kobiety nie wybrałyby inaczej. Dobry charakter faceta oczywiście może być atutem dla niektórych kobiet, ale nie musi być w cenie. Są wyjątki, ale dla wielu kobiet głównie liczy się wygląd i kasa, a zawadiacki, stanowczy i twardy charakter też często są dla nich atrakcyjne.

Jako ciekawostkę dodam, że taka jedna z czterdziestek, swoją drogą atrakcyjna kobieta, szczupła, zadbana, wysoka blondynka, chciała nawiązać ze mną relacje typu fwb. Dodam, że byłbym jednym z wielu kochanków. Nie zgodziłem się. Jestem zwykłym normalnym chłopakiem, który szuka normalnego związku, normalnej dziewczyny i normalnej relacji. Z nią spotkałem się głównie dlatego bo niby chciała ze mną potańczyć. A że ja bardzo lubię tańczyć to się zgodziłem. Co ciekawe ta kobieta kiedyś niechcący nazwała mnie samcem beta, w porównaniu do jej byłego męża, mówiąc, że teraz właśnie kręcą ją tacy samce beta, bo ona szuka czułości, dobroci, delikatności, facetów z dobrym, przyjemnym charakterem a nie brutali. Trochę chamskie co nie? To trochę tak jakby komuś z nadwagą powiedzieć, że jest gruby.

Na koniec dodam, może trochę nie do końca zgodnie z tematem, że majac 34 lata, do takich ładnych dziewczyn w wieku zbliżonym do mojego (na młodsze moi drodzy już nie mam szans) od 7/10 w górę to nawet nie uderzam bo to jest po prostu kompletnie bez sensu. Zero szans powodzenia i tylko niepotrzebne nerwy, wprowadzanie się w kompleksy itp.
  • 15
@Kopytnik_1: zgadzam się z ostatnim akapitem, ogólnie poznawania kobiet z przedziału 30 - 38 (powiedzmy) nie polecam. Szczyt wymagań i zadzierania nosa (no bo "kariera" w budżetówce, podyplomówki, kursy, ...), bajzel w życiu (złogi po układach typu FwB, "przyjaźnie" czy inne kontakty z byłymi, zależność od rodziców, ...), bardzo wysokie prawdopodobieństwo zdrady czy zerwania przez wiadomość tekstową - np bo inny, wyżej oceniany facet raczył się odezwać. Z doświadczenia wiem, że
@Kopytnik_1: Spoko, normiki i tak będą Cię gaslightować, że Ty tego nie słyszałeś i sobie wymyślasz a nasze p0lki są najlepsze pod słońcem. Rynek matrymonialny dla normalnych kochających mężczyzn praktycznie nie istnieje. Olej laski, samotność jest dużo lepsza niż patologiczny związek z p0lką. I nie, nienawidzę nikogo. Każdy ma możliwość zmiany jeśli tego chce. A nasze witaminki tego nie chcą, lgną do większych badź mniejszych toksyków jak ćmy do ognia. I
Olej laski, samotność jest dużo lepsza niż patologiczny związek z p0lką. I nie, nienawidzę nikogo. Każdy ma możliwość


@LostHoldenCaulfield: daj mu coorwa samemu wybrać swoją drogę życia, jak chce związku i być kochanym to na uj się wpiertalasz i manipulujesz? To że ty jesteś nieszczęśliwy bo ci nie wyszło nie daje ci prawa do narzucania innym swojego zdania i wymyślania teorii spiskowych, dlaczego niby masz rację a on nie.
Wybierały między innymi ich z tego względu , że ich kręcił taki twardy charakter u faceta, ale też oczywiście ich wygląd i kasa. A to, że po latach przejechały się na tych wyborach to fakt.


@Kopytnik_1: Takie kobiety tak wybierające zawsze istniały w populacji. W skrajnej formie może to przybierać np. fascynację facetem o kryminalnej przeszłości. W opozycji jest grupa kobiet, która wybiera facetów tzw. pierdoły - siedzące pod pantoflem, bez
A to, że po latach przejechały się na tych wyborach to fakt.


@Kopytnik_1: To, że po latach się przejechały to tylko skutek wychowywania różowych tak żeby unikały ponoszenia konsekwencji za swoje wybory. Odpowiedzialność to cecha płciowa, przynajmniej w tym kraju.