Wpis z mikrobloga

@SwiatWedlugAndrzeja tylko nie wracaj do niej bo będziesz jeszcze bardziej dobijał się zazdrością. Baba jak ma popuścić szpary to żadna kontrola tego nie powstrzyma. Ja po swojej wiedźmie dochodziłem do siebie lekko 10 miesięcy. Dopiero robota która polegała na bardzo długich wyjazdach w Europę pozwoliła się rozluźnić.
  • Odpowiedz
@SwiatWedlugAndrzeja: haha mordo skąd to znam. Kolega z pracy, powiedziałem jej raz że jestem o niego zazdrosny to odwracała wszystko w moja stronę, że przesadzam itd. Mamy razem dom, 7 lat związku, jesteśmy jakoś miesiąc po rozstaniu. Już wiem, że z nim jest mimo że wciąż mieszkamy razem ( ͡ ͜ʖ ͡) boli w #!$%@?, ale powoli przechodzi
  • Odpowiedz
@SwiatWedlugAndrzeja: chłopie, ciesz się. Najlepszy możliwy wiek na to. Z bagażem doświadczeń, doświadczeniem, o ile nie wyglądasz jak typowy wykopek spod tagu przegryw, możesz sobie wreszcie pożyć. A najlepiej nie wracaj od razu na "rynek matrymonialny" tylko zajmij się sobą - rower, książka, podróże, sport
  • Odpowiedz
@Duszeczek bardzo dobrze napisane. W obecnych czasach każde małe uczucie zazdrości, podejrzliwości jest uznawane za toksyczne gdzie wg mnie świadczy to o tym że osobie zależy.

Facet dał jej pretekst na ładne odejście. Rozwiązał jej problem. Kobieta której zależy chciałaby się dogadać, zrozumieć. Miałem tak z eks.

Należy trzymać własne granice i swoje uczucia. Gdyby się nie odezwał w tym temacie - zgniłby id środka.

Op - zapraszamy na siłownię. Znajdziesz lepszą,
  • Odpowiedz
Jezusie jak mam być szczery to kompletnie nie spodziewałem się takiego dużego odzewu pod tym wpisem. Dużo z was napisało wiele mądrych rzeczy. Słowa otuchy tez dużo daja bo w sumie w trakcie tych 2 lat zdazylem się odciąć od wszystkich toksycznych znajomosci i właściwie nikt na żywo mi nie został to wylewania żali
  • Odpowiedz
Racja, od kiedy jest gg/messenger pisanie smsa to marnowanie hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Werdna: SMS lecą po danych komórkowych dawna, więc nie ma problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co tu dużo opowiadać kilka dni temu przyłapałem rozowa ze pisze z typem z pracy i nic mi nie powiedziała oczywiście pisali jakieś zwyczajne bzdury zadne zdrady ale ja jestem zazdrosnikiem(tak juz mam próbuje to zmienić ale ciężko) stwierdziła w związku z ta akcja ze musi to przemyśleć i tak oto dzisiaj po skończonej pracy napisała mi ze widzi ze się staram ale Ona nie widzi sensu tego ciągnąć


@SwiatWedlugAndrzeja: nie
  • Odpowiedz
@nie_programista_20k: Tak wziąć i wyrwać..ehh... Mało uwagi, więc musiałam się #!$%@?ć. Debilizm.
Dzieciaków szkoda, bo jak baba usprawiedliwia #!$%@? się i zwala winę na chłopa to ciekawe czy nie zacznie czegoś odpiedzielać z dzieciakami. Oby nie.
  • Odpowiedz
@SwiatWedlugAndrzeja: wiecie co, wszystko fajnie i może jest tak, jak mówi wykop po jednostronnym opisie sytuacji, ale patrząc po komentarzach OPa, to
- NIE ZNAMY treści tych rozmów, a sam OP twierdzi, że to nic takiego
- "jestem zazdrośnikiem"
- jego reakcją na problemy jest położenie się w łóżku i milczące patrzenie w sufit, zachowania pasywno-agresywne, które po dłuższym czasie są cholernie męczące
- OP dalej przyznaje, że "po odcięciu toksycznych
  • Odpowiedz
- NIE ZNAMY treści tych rozmów, a sam OP twierdzi, że to nic takiego

- "jestem zazdrośnikiem"

- jego reakcją na problemy jest położenie się w łóżku i milczące patrzenie w sufit, zachowania pasywno-agresywne, które po dłuższym czasie są cholernie męczące

- OP dalej przyznaje, że "po odcięciu toksycznych znajomych" nikt mu już w życiu nie zostal, więc to może z nim jest jakiś problem?


@BarkaMleczna:
1. Ja również nie znam
  • Odpowiedz