Wpis z mikrobloga

@nie_programista_20k: Nie upadlaj się bardziej i wyłącz ją ze swojego życia. Nawet jak była kiedyś dobrą partnerką, to już nie jest. Ona ewidentnie nie ma szacunku ani do Ciebie, ani do dzieci, ani do tego, co zbudowaliście i moglibyście zbudować. To już nie jest twoja żona. To kobieta, która w tym momencie z pełną świadomością wybiera dawanie dupy komuś, dla kogo może być tylko workiem na sperme, od Ciebie i waszych
@lexico: No bo jednak będą trochę tu trochę tam, przecież nie zabiorę dzieciom matki. Ona mnie odstawiła i zdradziła, ale jesli chodzi o obowiazki jako matka nie mam jej nic do zarzucenia.


@nie_programista_20k: Babom potrafi sie tak odmienic, że beda jeszcze dzieci przeciwko tobie nastawiać i ograniczac Ci kontakt bo jest nowy tata. Nie bądź taki wspaniałomyslny dla niej mireckzu bo sie jeszcze zdziwisz. No mercy. Musisz uważać na nerwy
@Anoniemamowy, @Ninx
Czasami to jest tak głupie i #!$%@?. Daj chłopu czas by to do niego dotarło.

@nie_programista_20k
Zmierz się z rzeczywistością. Już masz otwartą przestrzeń na myślenie o innych kobietach i niech się wyprowadzi jak najdalej. Nie pozwól zrobić jej ofiary z ciebie typie. Ona jest tą sz... ale robisz sobie krzywdę nie mierząc się z prawdą, a jej jeszcze bardziej mieszasz i trenujesz bezkarną psychopatkę.

Nastawiaj się zabezpieczaj już
W sadzie nie ma szans jesli chodzi o rozwod. Mam takie materialy ze starczyloby dla 3 chlopow. Ale nie chce nic wiecej robic bo co, mam grac dziecmi? Ew moge pozniej z kasa mieszac i zostawic ja w gaciach jesli chodzi o dom ale to tez matka moich dzieci z ktora beda mieszkac wiec tez nie moge jej zostawic golej w kawalerce jakiejs.


@WhitePill4All Tak to prawda, ona poplynela akurat w samorozwoj,