Wpis z mikrobloga

@SwiatWedlugAndrzeja: niewielka jest granica pomiędzy byciem zazdrośnikiem, a rogaczem.
Zaufanie trzeba ważyć i słowa, oskarżenia też.

Teraz, nawet się nie dowiesz jak było, za to możesz z dużym przekonaniem przewidzieć jak będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A z drugiej strony, dobrze ważona zazdrość dobrze robi dla związku, jak ktoś ma wywalone co z kim jego baba robi, to znak że mu rzeczywiście nie zależy.

A z trzeciej,
@SwiatWedlugAndrzeja: o kurna identycznie. Najpierw mówiła, że poznała jakiegoś gościa w pracy, potem że ostatnio spędzamy mniej czasu razem i częściej już rozmawia i pisze z nim (nic dziwnego, jak siedzicie w pracy przez 8h) a jak stwierdziłem, że nie odpowiada mi to to nagle ja byłem zazdrosny i przecież jestem najważniejszy a tym z pracy nic nie znaczy, ale "zróbmy sobie przerwę kilka dni".
No i typ faktycznie tak nic
@SwiatWedlugAndrzeja: dwa lata temu odeszła ode mnie dziewczyna, z którą byłem 8 lat. Dzisiaj widziałem jak jechała sobie autkiem. Nie potrafiłem jej przekonać do zrobienia prawka przez połowę związku. Rok po rozstaniu już kupiła sobie auto...
Wciąż gdzieś tam to wszystko boli.
A powrót na rynek? Niedługo po rozstaniu poznałem świetna dziewczynę na urodzinach kumpla, ale zaczęły się poważne problemy zdrowotne. I tak oto teraz regularne wizyty w szpitalu i gdzieś
Nie potrafiłem jej przekonać do zrobienia prawka przez połowę związku. Rok po rozstaniu już kupiła sobie auto...

Wciąż gdzieś tam to wszystko boli.


@cienki137: wyj$&*%ne miała, bo ją woziłeś to po co się męczyć. Nie wszyscy robią prawo jazdy z miłości do motoryzacji, wydawania chajsu na naprawy i paliwo oraz radości z bycia niezależnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
stary chłop a odwala akcje

rozowa ze pisze z typem z pracy i nic mi nie powiedziała


#!$%@? gościu xdd
Zdrada nie ogranicza się tylko do seksu i powie ci to każdy psychiatra/psycholog. Masz masę artykułów o tym.
Budowanie relacji po kryjomu z inną osobą to zdrada.

A tutaj masz ładną odpowiedź czatu gpt po zapytaniu '' Czy zdrada ogranicza się tylko do seksu ''
= Zdrada może się objawiać również w
Co tu dużo opowiadać kilka dni temu przyłapałem rozowa ze pisze z typem z pracy i nic mi nie powiedziała oczywiście pisali jakieś zwyczajne bzdury zadne zdrady ale ja jestem zazdrosnikiem(tak juz mam próbuje to zmienić ale ciężko) stwierdziła w związku z ta akcja ze musi to przemyśleć i tak oto dzisiaj po skończonej pracy napisała mi ze widzi ze się staram ale Ona nie widzi sensu tego ciągnąć


@SwiatWedlugAndrzeja piekny pretekst