Wpis z mikrobloga

@maybenot33: kota? Jak najbardziej xD nie no animal crossing, ja gram od tygodnia i uwazam, ze dobry zakup, acz ja lubie takie gry i przy stardew valley/my time at portia i innych gier gdzie sie buduje albo chilluje tez sie swietnie bawilam. Absolutnie nie mam uczucia, ze gra jest stara i bawilabym sie lepiej w dniu premiery
  • Odpowiedz
@maybenot33: no mi sie switch ostatnio zepsul i od amazona dostalam nowy i znow sie sie zepsul (xD) i dostalam zwrot kasy.... I za pieniedze kupilam nowy xD (nawet na tym "zarobilam" bo kurs euro byl korzystniejszy i dostalam wiekszy zwrot niz wydalam kase.) Nawet jesli hejtuje samego switcha i jego konstrukcje, to wlasnie nigdzie indziej nie zagram w pokemonki i ring fita. Do tego dochodza wszystkie serie mario, ale
  • Odpowiedz
@maybenot33: no amazon sztos i to ze wszystkim, akurat baaaardzo polecam, bo nawet mimo ze kupowalam na amazon.fr i poczatkowo sie stresowalam procesem reklamacyjnym, to mialam wybor w jakim języku chce pogadac z supportem, dostalam na maila etykiete, nakleilam na karton i zanioslam do zabki, calosc szybko i łatwo, a reklamacje w polskich sklepach to kopanie sie z koniem (niestety). Sam switch jest tez najlepsza zabawka na rynku do gier
  • Odpowiedz