Wpis z mikrobloga

#lsd jest mocno przereklamowane jeśli chodzi o poznawanie samego siebie, zmianę mentalności, śmierć ego, itp. Wczoraj wjechało pierwszy raz i rzeczywiście stan wspaniały i nie do opisania, natomiast po zejściu wszystko wraca do normy i wszystko jest tak samo szare i do dupy jak wcześniej. Tak wiem, to pierwszy raz i innym razem może być inaczej, natomiast nie sądzę, żeby w moim przypadku coś przełomowego się wydarzyło. I nie odmawiam takowego "przełomowego" działania w przypadku innych ludzi. Dopuszczam do siebie, że jest to możliwe. Po prostu ja jestem trochę rozczarowany.
#narkotykizawszespoko #psychodeliki i #psychologia , bo tak
  • 21
  • Odpowiedz
@greenballz: nie wiem jakie reklamy oglądałeś ;)
LSD owszem jest wspaniałym narzędziem do poznawania, zmiany, śmierci itp, ale jak z każdym narzędziem, trzeba umieć się obchodzić ¯\(ツ)/¯

Jeśli natomiast oczekiwałeś, że kwas zrobi wszystko za ciebie, a ty bedziesz tylko siedzial i nic nie musial, to po prostu wziales za małą dawkę :P
  • Odpowiedz
  • 0
@mordi211: nie, nie myślałem.
@kubako tak dawka była dość mała chyba, bo jeden kartonik, nie wiem ile mikrogramów. Miałem jakieś lekkie falowanie obrazu, bez "kolorków" (o ile to rzeczywiście może wystąpić a nie jest ściemą).
Nie zadbałem też odpowiednio o otoczenie, nie byłem sam na chacie (mam współlokatorów) i nie mogłem się też do końca zrelaksować
  • Odpowiedz
@greenballz: nie jestem dobrym ekspertem, raz jadłem jedynie grzyby. Na fazie tak se wkręciłem, że fajki złe że nie zapaliłem fajki już nigdy więcej i co najlepsze nie miałem głodu nikotynowego, a wcześniej ciężko było rzucić.
  • Odpowiedz
@greenballz Następnym razem weź lsd i jak wejdzie to dodaj ketaminę xd zmienisz zdanie. To jest po to żeby przemyśleć głębiej pewne aspekty życia i później wdrożyć je na trzeźwo.
  • Odpowiedz
@greenballz: W moim przypadku trip 400 ug spowodował, że przestałem z dnia na dzień palić szlugi po 7 latach palenia. Od tamtej pory nie przyszła mi nawet ochota, co więcej zapach dymu tytoniowego potrafi spowodować u mnie mdłości :D
  • Odpowiedz
@greenballz: Daj znać po podwójnej dawce, czy się coś zmieniło, ale ja podchodzę do tego bardzo sceptycznie.
W LO próbowałem raz fety na egzamin z biologii, aby lepiej nauka wchodziła, kompletnie nic nie zadziałała, a tak reklamowali. Dałem do sprawdzenia innym i podobno działała. Potem spróbowałem jeszcze raz z kilkoma znajomymi, aby się upewnić już na 100%. Ja poszedłem spać, a znajomi latali po osiedlu całą dobę xD
Raz woziłem
  • Odpowiedz
  • 1
@neeet: z feta miałem jakieś doświadczenia i też ni chu chu żebym się po tym miał uczyć. Pobudzenie duże, energia, nie chce się spać, ale koncentracja gorsza. O wiele. Tyle że ja ogólnie mam problemy z koncentracją, a stan pobudzenia tego nie polepsza, raczej w drugą stronę
  • Odpowiedz
  • 0
@Pioter_Polanski: nie mam pojęcia. Mam dość duża masę bo prawie 90kg i może naturalnie duża tolerancję. Ostatnio jak brałem od typa to powiedział tylko ze "słabe" i nic nie poczułem, potem dal mi "mocne" i miałem gdzieś z 6h lotu, tylko tak jak mówię, bez większych wizualnych zmian, pod koniec fazy nawet w sklepie byłem i bez problemu ogarnąłem, chociaż wśród ludzi było mi dziwnie. Jaka to była dawka? Nie
  • Odpowiedz
@greenballz: wszystko zależy od psychiki i osobowości. Jeden zje 150mcg i będzie miał mistyczny zmieniający trip życie a inny zje 450 i zobaczy tylko korki i go to nie ruszy. Poza tym jak zostało napisane wyżej wszystko może pojawić się jakiś czas po tripie
  • Odpowiedz
@greenballz: Brzmi jak za mała dawka, albo po prostu masz już za dużo doświadczenia z psychodelikami, żeby doświadczyć przełomowych rzeczy na kwasie. Następnym razem po prostu zadbaj o dobry set & setting i najlepiej bierz psychodeliki, gdy czujesz się dobrze. U mnie po kilkudziesięciu tripach nie ma już efektu wow, ale mimo wszystko niektóre sesje potrafią zmotywować do działania i pomóc zrozumieć, co powinienem zmienić w życiu. Dużo zależy też
  • Odpowiedz
@greenballz pierwszy raz brałem 200ug z różowa, druga wrzutka była 400ug I zalowalismy że wcześniej nie wzięliśmy 400ug przeżycia niesamowite, my zbliżyliśmy się do siebie, poznaliśmy się z innej strony. wszystko jest zależne od tego czego oczekujesz, pozdro
  • Odpowiedz