Wpis z mikrobloga

Activision wydaje coś co miało być dodatkiem do MW2 jako pełnoprawną grę, podobno nawet progress z MW2 będzie można przenieść. Jak tam, gotowi jesteście zapłacić 350zł za kilka nowych map i broni? Podobno nawet Infinity Ward tego nie robi, a ci partacze od WW2 I Vanguard.
#cod #ps5 #xbox #callofduty
AntyKuc - Activision wydaje coś co miało być dodatkiem do MW2 jako pełnoprawną grę, p...

źródło: F10TJd9XoA8K6fV

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@AntyKuc: jeśli ktoś cały rok gra tylko w call of duty czy tam jakąś fifę za 350zł to chyba uczciwa cena w przeliczeniu na ilość godzin potencjalnego funu płynącego z rozgrywki. Oczywiście jak ktoś skacze po tytułach i chce wydać 350zł by pograć 10h na multi i schować do szuflady to wydatek jest mało sensowny.
  • Odpowiedz
@AntyKuc: W MW2 przegrałem 1-szy sezon i dropłem grę (~200h). Strzela się fajnie, ale przez SBMM, kolorowe skórki i brak rozwoju multiplayera nigdy więcej już tego nie kupię. Te gry to maszynki do grindowania broni do warzone, a warzone i tak jest popsuty. Ja do tej pory mam tam 200 pingu :) Z DMZ jest to samo. Poczekam, aż wleci do game passa, żeby ograć single i zapomnę o tej grze.
  • Odpowiedz
@midcoastt: Z każdym kolejnym CoDem coraz bardziej mam ochotę zarzucić czapkę pirata. Mam już dość patrzenia na kolorowe skiny z dupy, P2W w DMZ i wiecznymi problemami z serwerami. Nie widzi mi się z kolei wydawać 400 zł za to żeby ograć kampanie. Nie mówiąc już o tym że co rok plują graczom PC na morde poprzez wypuszczanie tytułu wcześniej na konsole.
  • Odpowiedz