Wpis z mikrobloga

#retrogaming #konsole #ps2 #nintendo #retroid

Jedna z fajniejszych kieszonsolek w moich rękach. Będzie grane, idealnie na urlop. Retroid Pocket 3+ widziałem że emuluje niektóre gierki ze switcha czy vity, większość gierek z ps2, wii, ds-a , bumpery są dozowalne więc xboxowe gierki z chmury latają jak marzenie. No i spora część gierek z androida działa bez problemu. Unisoc t618 i 4gb ramu kilkanaście lat temu dałbym się pokroić za taki sprzęt. Wysyłka trwała 11 dni , przez 4px ,bez żadnych ceł czy vatu, w PL przeadresowana do Inpostu.
Kick_Ass - #retrogaming  #konsole #ps2 #nintendo #retroid 

Jedna z fajniejszych kies...

źródło: temp_file5039064862013701237

Pobierz
  • 15
https://youtu.be/xo1bkLa3b44 od tego czasu dodali opcje overclockingu z menu konsoli i większość gierek z ledwo grywalnych stała się w pełni grywalna.


@Kick_Ass: LOL na filmiku gry działające w 30% prędkości a ty mówisz o grywalności. nie zrozum mnie źle, nie mam nic do emulacji, ale jak coś działa #!$%@?, to trzeba o tym mówić. do przenośnego ps2 trzeba steam decka co najmniej, a i tak nie będzie idealnie.
@Kryspin013 mnóstwo gierek działa w 60kl/s , a większość jest grywalna nawet w mniejszym klatkażu, także uważam to za super opcje. zobacz tabelke z reddita


@Kick_Ass: no widzę, jakieś 25% z tego ma status niby perfect. Większość ma great albo playable. A dochodzą inne problemy, bo mówisz, że trzeba overclocka na procku zrobić. Ile takie giercowanie na emu ps2 może trwać na baterii? Do tego twoje wideo które wyżej stawiłeś mocno
  • 0
@Kryspin013 nie odczuwam grzania zupełnie, gram z dodatkowym gripem ale sama konsola ma kanały wentylacyjne i nie ma żadnego undervoltingu czy czegoś. w przyszłym tygodniu będę mieć więcej czasu to potestuje czasy pracy na baterii.