Wpis z mikrobloga

Widzę, że mój wpis o obserwacjach socjologicznych w centrum miasta spotkał się raczej z pozytywnym odbiorem, z kilkoma wyjątkami.
https://wykop.pl/wpis/72137319/spacer-po-warszawie-podsumowanie-obserwacji-przech

Zainspirowany komentarzem użytkownika @spiegelglas wpadłem na pomysł, żeby kontynuować tą serię. Specjalnie dla Was mam zamiar urządzać okazjonalne spierdotripy w miejsca gdzie przegryw nie jest mile widziany. Odwiedzę najbardziej oskarkowe miejsca w Warszawie i będę relacjonował sytuację na Wykopie. Będę cierpiał żebyście Wy nie musieli. Zawsze to jakaś odskocznia od siedzenia w domu.
#przegryw #blackpill #blackpillraw ##!$%@? #spierdotrip #stulejacontent #tfwnogf
BlackpillRAW - Widzę, że mój wpis o obserwacjach socjologicznych w centrum miasta spo...

źródło: balety

Pobierz

Dobry pomysł?

  • Tak 80.9% (169)
  • Nie 19.1% (40)

Oddanych głosów: 209

  • 19
jakie pomysły na miejscówki?


@Eugeniusz_Zua: Jaka takie rozbiegówki chciałem wziąć na warsztat:
-plaża pod Poniatowskim
-centum nauki Kopernik
-Arkadia
-Złote Tarasy
-Patelnia

Cubano skecz explosion?


@Eugeniusz_Zua: Kluby to już wersje ekstremalne. Jak seria się spodoba to może się odważę. Chociaż nie wiem czy pamiętasz kilka lat temu zamieszczałem relacje z samotnego wypadu do klubu ze striptizem. To był dopiero spierdotrip XD
@BlackpillRAW: tylko tym razem zwróć SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ na pary gdzie facet jest LEPSZY od kobiety np:
szczupły wzrostak + ulana karlica
zestaw te dane szczegółowo z parami gdzie kobieta jest atrakcyjniejsza np zakolak redpill 5/10 z brzucholem i śliczna insta-beauty 7/10

dowiedzmy się wreszcze raz na zawsze czy więcej jest par brzydal + ślicznotka czy chad-lite + ulana karlica. Dowiedzmy się wreszcie czy BLEKPYL JEST OBALONY!