Wpis z mikrobloga

oj coś te frazesy Ukraińców, przestały się podobać :/


@Zapomniane_Haslo: Zawsze mnie śmieszy to, że rosyjska propaganda nie jest w stanie podzielić Polski i Ukrainy a wystarczy poczekać i Ukraina sama to robi i to tak skutecznie jakby to robiła celowo xD.
  • Odpowiedz
@Zapomniane_Haslo: No jak już Umberto Nie Eco, Agencja Bezpieczeństwa Narodowego i Jack Strong się bulwersują, to sprawa jest ewidentnie poważna. Czekamy jeszcze na stanowisko Misia Colargola, Janiny123456789 i Zakładu Pogrzebowego Bytom.
  • Odpowiedz
@JPRW: dopiero 10 minut po dodaniu moje wpisu skomentowałeś!!!!!!! Ty się weź ogarnij, bo masz opóźnienia
btw pisze to typ co sam się ukrywa za jakimiś literkami i awatarem z Dudą….
No ale pewnie ci co to napisali, to nie zwykli obywatele a ruskie trolle wysłane z Kremla, które są chcą nas ze sobą skłócić!!!!!
btw dziwnie że nie odniosłeś się do tego co oni napisali, tylko #!$%@? się do pierdół,
  • Odpowiedz
  • 1
@Zapomniane_Haslo Kilka miesięcy temu pisałem, że antyukrainska retoryką Konfederacji w dłuższej perspektywie może być politycznie korzystna i raczej miałem racje. Ukraińcy sami zniechęcają do siebie.
  • Odpowiedz
@Zapomniane_Haslo Kilka miesięcy temu pisałem, że antyukrainska retoryką Konfederacji w dłuższej perspektywie może być politycznie korzystna i raczej miałem racje. Ukraińcy sami zniechęcają do siebie.


@kam966: akurat antyukraińską retorykę to poluzowali. Spójrz na zachowanie Bosaka i Mentzena podczas #!$%@? Brauna
  • Odpowiedz
@kam966: @malinq
Jak ukraiński grubas w dresie #!$%@? takie bezczelne brednie, że się tego słuchać nie dało, to Bosak razem z innymi klaskał na stojąco
Jak Braun słusznie #!$%@?ł na temat Ukrainy, to Memtzen ostentacyjnie siedział i nie klaskał..
Widać że zaczęli się patrzeć na słupki i sondaże, zamiast trzymać się swoich przekonań. Strasznie durne zachowanie, szczególnie że euforia mija i widać jaki podejście do nas ma Ukraina
  • Odpowiedz