Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Uzależniłem się od alkoholu, od początku wakacji piję codziennie wieczorem po 4-5 piw. Od 4 dni nie piję nic ale straciłem energię do wszystkiego, najchętniej przeleżałbym cały dzień. Wcześniej biegałem, jeździłem na rowerze, robiłem remont w domu, bo była motywacja, że wieczorem wjedzie piwko w nagrodę. Chodź to złudzenie, to można powiedzieć, że byłem w pewien sposób szczęśliwy, bo w teorii alkohol nie wpływał na moje codziennie funkcjonowanie, jednak chcę zadbać o swoje zdrowie. Jak przywrócić w sobie chęć, energię i motywację? Nie chcę zapisywać się na żadne terapie.

#alkohol #alkoholizm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zaoszczędzoną kasę wydaj na dobre jedzenie. Teraz jest jeszcze sezon na owoce to korzystaj. Jakiś dobry fastfood w nagrodę zamiast alku. Dodaj sobie trochę adrenaliny, serotoniny, dopaminy. Ciepło jest to można popływać gdzieś w zimnej rzece albo jeziorze. Znajdź sobie może jakieś nie groźne inne uzależnienie. Dla jednych to będzie sadzenie na balkonie roślin, inny pobawi się w handel crypto albo podrywanie lasek. Tutaj jest zaburzony system nagród. Dobrze jakbyś
  • Odpowiedz
Stary, 4 piwa codziennie to jest pikuś. Ja piję codziennie 3 piwa, 2x setka i jeszcze drinki w domu. Piję tak 2 miesiące w roku, potem się zaszywam bo tak się nie da funkcjonować. Wszywkę polecam i Tobie
  • Odpowiedz