Wpis z mikrobloga

Wiem że to pewnie tylko moja biedacka polska mentalność i nikt się ze mną nie zgodzi, ale dość mocno zażenowało mnie wczorajsze zachowanie Norrisa na podium. Widać było ten zupełny brak szacunku dla czyjejś pracy i symboliki tego, co przypadkowo zniszczył. Typowy brytolski nadęty pajac nawet się odruchowo nie schylił, aby próbować ratować ten wazon, bo ważniejsza była POTĘŻNA FETA ZA P2 XD. Bezmyślny banan z głupią brytolską mordą, debilną fryzurą na piłkarzyka i słomą wystającą z buta. Już nawet Verstappen wypadł przy nim jak wzór cnót, bo wszystko ładnie pozbierał i nie eskalował chlewu. #!$%@? czyjeś trofeum udając wielkiego eksperta od otwierania szampana = oski
#f1
  • 28
  • Odpowiedz
moja biedacka polska mentalność


@smutny_kojot: nie mentalność tylko chamstwo i prostactwo :D
no nie wiem jak można o to dostać takiego bólu duby aby wylać taką żółć w kierunku innej osoby,

gdybyś to zakończył na dwóch zdaniach to OK, można tam sobie dyskutować, ale te kolejne to już masakra,
smutne to po prostu, taki czysty hejt z głębi żołądka, pewnie nie potrafiłeś tego nie napisać, musiałeś z siebie wydusić :)
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Nie przesadzajmy, chłop się cieszył z podium i akurat ucierpiał przy okazji wazon. Fakt, mógł się tym bardziej przejąć, ale też nie zachowujmy się jakby zniszczył Mona Lise. Pewnie postawią go teraz w gablotce i będzie przynajmniej się jakoś wyróżniał od pozostałych dziesiątek innych pucharów/talerzy/wazonów które Max wygrał
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: też poczułem zażenowanie że nie było żadnej reakcji z jego strony, zniszczył czyjś puchar i przeszedł przy tym całkowicie obojętnie jakoś dziwnie było to oglądać
  • Odpowiedz
Już nawet Verstappen wypadł przy nim jak wzór cnót, bo wszystko ładnie pozbierał i nie eskalował chlewu


@smutny_kojot: to akurat był instynktowny odruch Maxa. Widać było na podium, że wróciły do niego wspomnienia z kartingowego kampera Verstappenów. Pijany Jos miał w zwyczaju rzucać w małego Maxa butelkami hajnekena, kiedy ten zajmował drugie miejsce w kartingu. Jak #!$%@? Jos zasypiał, to mały Max zawsze wychodził spod łóżka, żeby całe to szkło
  • Odpowiedz
@smutny_kojot znów swoje urojenia wypisujesz pod publiczkę. Weź się ogarnij sedesiarzu. Chlip chlip Norris drugi, hamilton po za podium. Jak hamilton "#!$%@?ł" swoje mistrzostwo w Azerbejdżanie to cichutko siedziałeś melepeto.
I pokaż swój polacki ryj przegrywie.
  • Odpowiedz