Wpis z mikrobloga

Wiem że to pewnie tylko moja biedacka polska mentalność i nikt się ze mną nie zgodzi, ale dość mocno zażenowało mnie wczorajsze zachowanie Norrisa na podium. Widać było ten zupełny brak szacunku dla czyjejś pracy i symboliki tego, co przypadkowo zniszczył. Typowy brytolski nadęty pajac nawet się odruchowo nie schylił, aby próbować ratować ten wazon, bo ważniejsza była POTĘŻNA FETA ZA P2 XD. Bezmyślny banan z głupią brytolską mordą, debilną fryzurą na piłkarzyka i słomą wystającą z buta. Już nawet Verstappen wypadł przy nim jak wzór cnót, bo wszystko ładnie pozbierał i nie eskalował chlewu. #!$%@? czyjeś trofeum udając wielkiego eksperta od otwierania szampana = oski
#f1
  • 28
@smutny_kojot ale się zesrałeś. Norris co prawda #!$%@? się zachował że kopnął w ten puchar. A może złapał go i rzucił? Po Twojej reakcji nie widać aby niechcący to zrobił...
I to P2. No tak, przecież co tydzień zdobywa P1, i tak naprawdę #!$%@? znaczy to P2, prawda? Przecież nie dają za to punktów które potem dają hajs zespołowi (coś wspominałeś o kasie prawda?)

Nie wiem po co oglądasz F1 skoro doczepiłeś
Ja:

Widać było ten zupełny brak szacunku dla czyjejś pracy i symboliki tego, co przypadkowo zniszczył.


@ipkis123:

Po Twojej reakcji nie widać aby niechcący to zrobił...


No i o czym tu dalej gadać, skoro w zadadzie cały twój komentarz to odpieranie wymyślonych przez siebie argumentów, jak porównywanie dekoracji na podium do imprez w hotelach i inne bzdury, do których się odnosisz, a których nie napisałem.
@smutny_kojot: żenujący to jest cały ten ból dupy, setki ludzi pracują przy budowie bolidu, toru czy barier a nikt nie płacze jak ktoś się #!$%@? na pierwszym zakręcie
@smutny_kojot: ciekawe czy dadzą ver nowe i czy Norris zapłaci za zniszczenie starego. Potrafią dać grzywnę wysokości kilkuset euro za przekroczenie prędkości, a tu koleś rozwalił wazon który pewnie kosztuje kilka tysięcy.