Wpis z mikrobloga

Coś niedobrego dzieje się z polskimi mężczyznami. Sami zobaczcie. Na czterech żołnierzy tylko jeden jest facetem. Polki na poważnie wziął sobie do serca ideały równouprawnienie oraz feminizmu i próbują wyprzeć mężczyzn z ról które tradycyjnie zajmowali. Odbywa się to przy bierności mężczyzn którzy zamiast realizować się w męskich rolach wolą spędzać czas grając na komputerze czy pijąc piwo. Polskie chłopaki prawie całkowicie zatraciły swój instynkt samozachowawczy. Przecież taka dziewczyna będzie o wiele lepszym żołnierzem niż #przegryw który nigdy nawet nie trzymał broni w ręku. Jak tak dalej pójdzie to za 30 lat kobiety które będą stanowiły 90% sił zbrojnych zrobią przewrót wojskowy i wprowadzą matriarchat. Pozycja facetów zostanie wówczas zredukowana do roli bankomatu. Nie możemy do tego dopuścić! My też musimy mieć przeszkolenie wojskowe żeby bronić swoich interesów. Dlatego warto zapisać się na wakacje z wot #wojsko #wot #logikarozowychpaskow #wojna #p0lka #obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazpisu #rosja #polska #konfederacja
Pobierz
źródło: IMG_5116
  • 32
@BadSebastian: bo w pracy policjanta trzeba obezwładnić sebiksa rękami co oczywiście kobiecie się nie uda ale dodatkowy karabin moze się przydać na froncie. Niby faceta nir podniesie ale plus jest taki ze ją jest łatwiej podnieść. Jak dla mnie dużo lepsze miejsce niz policja czy straż pożarna
@BadSebastian: Bez kitu patrol złożony z dwóch policjantek byłby równie użyteczny co inwalida na wózku na teranie budowy( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam dziś jak jechałem sobie rowerem do lasu to widziałem policjantkę z drogówki co mierzyła prędkość i to było takie chuchro na oko 1.70m-1.75m i chłopie ja 80kg typ z ponad 1.85m nawet po tych dwóch kółkach wokół jeziora bym ją spacyfikował na luzie.
@BadSebastian: żołnierz ma wykonywać rozkazy. Czy ma #!$%@? czy tzipe, jakie to ma znaczenie przy mieleniu frontu przez artylerie?
Policjanci to parówy ze słabym przeszkoleniem i jeszcze gorsza dyscypliną. Tych dwóch zawodów nie ma nawet po co porównywać, bo zwykłym psom bliżej do cywilów niż żołnierzy.
A i jeszcze dodam, że większość wojska to obsługa i biuro, tylko wybrani idą na front ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chemikorganik: PIS obiecał dużą armię. Będziemy mieli 100k żołnierzy zawodowych i 20k żołnierek. To jak z pensja minimalną 4k. Pis obiecał i PIS ją załatwił. Wystarczyło #!$%@?ć 40% inflacji i z 2880pln jest 4000k.