Wpis z mikrobloga

510 371 + 40 + 71 = 510 482

Trzydniowa wycieczka rowerowo wędrówkowa z dziećmi w Alpach Bernenskich z noclegiem w Cabane de Fenestral na 2500 m.
Pierwszego dnia start ze Sion, wjazd przez Ovronnaz do Jorasse i wejście z rowerami do przełęczy Col du Fenestal.
Drugiego dnia całodniowa wędrówka na Grande Dent de Morcles (2969 m)
Trzeciego dnia zjazd z chatki przez kolejną przełęcz Portail de Fully do Dorenaz i potem powrót doliną do Sion. Na górę większość asfalt, na dól same traile.

#rowerowyrownik #szwajcaria #mtb #gory #rower #alpventure

Skrypt | Statystyki
manedhel - 510 371 + 40 + 71 = 510 482

Trzydniowa wycieczka rowerowo wędrówkowa z dz...

źródło: IMG_2837

Pobierz
  • 14
  • 1
@teryuu: ja i tak teraz 90% rzeczy nigdzie nie wrzucam, bo jeżdzę 95% tras z jednym lub dwójką dzieci, przez co nie mam za bardzo jak robić zdjęć, a nawet jak robię to są to zdjęcia z dziećmi (tj twarzami), których nie chcę nigdzie wrzucać, albo nie są zbyt ciekawe.
Np wczoraj wzdłuż lodowca Fieschergletscher
manedhel - @teryuu: ja i tak teraz 90% rzeczy nigdzie nie wrzucam, bo jeżdzę 95% tras...

źródło: IMG_2929

Pobierz
@manedhel: byłem w twoim pięknym kraju dwa tygodnie w lipcu...ech...przestrzeń Alp to przestrzeń Alp...Tydzień temu weekend w Tatrach i coś nie mogłem się przestawić na mniejszą przestrzeń i inny stosunek turystów na m2.
  • 0
@fakundo: fajne jest to właśnie ze nawet jak turystów dużo to rozkładają się po dużym terenie i można spokojnie trasę wybrać nawet żeby nikogo w ciągu dnia nie spotkać.